Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Azt érdemes lenne eldudni, de mindig megtalálom valahogy. Egy flaska 2 hónapnál tovább még nem húzta.
Estére lesz kész a jerikó, na arra kiváncsi leszek.

2 kedvelés

Holnap meg péntek​:blush::kissing_closed_eyes:

Na ez a nagy baj… még 2 nap és meló :rofl:

1 kedvelés

Mi szombaton megyünk haza​:smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Tegnaptól a Ctutulu RDA-ból szívom ezeket. Legalábbis nappal, amíg látok csurgatni. 1.: Jobb ízűek még a törpe Dvarw-nál is, 2. : Látom a koksz milyen vastag. Nem kell szétszerelni, csak kupak le, vatta ki, égetés, vatta be, és csurgatás. Majd itthon nyugdíjasan már nem számít, hogy mikor állok le csurgatni. :slightly_smiling_face: Ha elmegyünk hazulról, viszem magammal a Báájkáát, vagy Dvarw-ot. V7 -re visszakerült a hosszabb, nagy palást. A kicsit csak magam megnyugtatása végett üvegeztem be. Biztosítást sem azért kötünk, hogy baleset érjen. (@Vaperina_Kinga “Már megint ragasztgatok”. Papírom van, hogy paranoiás vagyok. Egyik kollégám meg hipochonder. Mindenkinek van egy kis beütése.) :thinking:

2 kedvelés

Még mindig tartom, hogy a ragasztóból hő hatására válhatnak ki olyan anyagok, amiket nem akarsz belélegezni. De többször nem szólok, esküszöm. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amiben talán megbíznék, kb. az Uverapid.

Ez is csak feltételes mód. :slightly_smiling_face: Én nem ragasztanék olyan közegben, na mindegy… Ígértem, hogy nem szólok. :no_mouth:

Hagyd ha ennyire nem kell neki a nyugdíj :man_shrugging:

Majd belélegzi a doboz, amiben tartom. Van ezen kívül 6 másik kazán, plusz ezen sem azt használom. Csak nem szeretem őrizgetni a hiányos vagy törött dolgokat még dobozban sem. Meg nem szeretem, hogy amit egyszer leírok, azt sem veszitek figyelembe. Pont azt írtam le, hogy dobozba került. Azért írom le harmadszor, mert a lényeget nem látjátok.

1 kedvelés

Látjuk a lényeget,inkább rendelj pótpalástot és nem lesz ilyen bajod.

1 kedvelés

Anticipation Popcorn GIF

Jani is küldözgeti a képeket a hosszú palástról, amikor csak a rövid volt törött. Utána meg vérig sértődik. Nem szeretem a rövidebbet a V7-en, sem a V8-on sem szeretném, de ahhoz csak az van. Nincs jobb íze a rövidebb kéménnyel, csak hamarabb leforrázza a nyelvem, és folyton tölteni kell.

Akkor rövid palástot rendelj,mindenki csak segíteni szeretne de te túlreagálod,vagy a saját gondolatodat hajtod .

https://vbar.it/en/search?controller=search&s=byka+v7
https://vbar.it/en/search?controller=search&s=byka+v8
tessék,bármelyik elérhető náluk.

De nincs eltörve, amivel használom. Meg ott a V8, ha rövidre vágynék. Pont ezért nem érdemes azonos méretűt tenni a kettőre. Fogadok, hogy még ezt sem érted.

Ok rendben :smiling_face:

Van, hogy elfogynak a szavak. :joy::joy::wink::wink:

Értetlen vagyok na :joy::wink:vagy inkább……

Úgy látom itt nem mindenki veszi jószívvel a másik ember segíségét és tanácsát!
Pedig itt aztán van mindig jó tanács és ajánlás mindenkinek mindenhez!
Persze van aki ez el és befogadja és van a másik véglet