Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Igen, gyárilag összeszorulva érkezett.

Elő a csőfogot, lángvágót. :rofl:

Férjed nem tudja szét szedni?

A csőfogón kívül próbáltunk mindent is​:rofl:
Tényleg elfogadtam klónhibának. Nem rossz a kazán, de volt bibije ami így nem lepett meg, egy eredetinél téptem volna a hajam. Hiányzó tömítőgyűrű pl.

1 kedvelés

Eredetivel még nem volt bajom ebből a márkából…Hát ha nem zavar végűl is amég nem folyik jó úgy…

Az eredeti is nehezen jön szét, de még épphogy kézzel meg tudom indítani a menetet, de mondom, tweezer és gumikesztyű, azzal nekem mindig sikerült.

2 kedvelés

Ilyen fogköztisztító kefécskével ki tudom pucolni, tweezer, kesztyű, fagyasztó megvolt.
2 klón jött egyszerre, mindkettő így.
Az egyik nálam, a másikat egy haverom használja. Sikerült nagy buzgalmában széttörni, én feladtam​:sweat_smile:

1 kedvelés

Mostanáig kűzdöttem a kayfun v5² se-vel . Kijelentettem már pedig 22ga kanthal-al fogysz működni és igen. Csak figyeltem volna az elején ne érjen le a tekerés középen kaptam olyan ellenállást :roll_eyes: 0.001 :exploding_head:. :rofl::sweat:
Jó kis tank annak ellenére hogy klón . Ezen a módon hú nagyon hülyén néz ki :rofl:

3 kedvelés

Há jó nagy darab​:sweat_smile:

Finom cucc, de szerintem SS-el jobban teljesít. :slightly_smiling_face:

Igen csak . S mintha a lé ellátás kicsit lassú volna

1 kedvelés

SS van csak 28 ga :roll_eyes: valahogy nem dl vonalra van

Ja, akkor igen. :blush: 0.4essel volt szuper nekem. Csak egy tipp, nem akarok beleugatni. :hugs:

1 kedvelés

Isten őrizzzz nem szóltal bele . Így most nagyobb sluknál rá szaladtam egy kis kormos slukra :face_vomiting::dizzy_face:

Ha a lomha kanthal dry hit-et hoz, akkor sok lesz a vatta. :thinking:

2 kedvelés

Most 3as mag doctor coil cottonal valahogy ez a vatta mindig megviccel

Vagy nem nyitotta ki rendesen…

Na ez lenne a kérdésem még rákap rajta van a menet de mivel nem látom csak a buborékok felszálását . Hány fordulat az ideális ?

2-2.5 3tól lötyög

Lenne valakinek egy kepe egy dani mini kayfun prime komborol? Kivancsi lennek, hogy nez ki a minin a 22- es tank.