Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

No kérem @Bea, kiprobáltam a Hera TC-jét. Az van, hogy magasabb ellenállás kell neki mint amit most összehoztam csuklóból, mert szerintem az ohm érték alapján állítja be saját magának a wattot. Gobdolom, mivel nem találtam erre vonatkozóan beállítási lehetőséget. Roppant egyszerű, TC-re váltasz, belövöd a hőfokot és mehet is a móka. :slightly_smiling_face:

Abszolút élvezhető, jobb ízű, mint VW-ben. Bár a gőz kevesebb, de ízben nagyon ott van, ahol lennie kell. Közben pedig az is kiderült, hogy beigazolódott a sejtésem. Ez egy DNA60 board-al ellátott készülék. :slightly_smiling_face: Illetve még annyi, hogy az ohmot újra kell méretni a moddal TC-ben, meg kérdi, hogy új, vagy régi, természetesen az újat kell választani. Minden jel szerint lockolja magától az ellenállást miután le lett mérve, mert az koprra ugyanannyi marad mindvégig. :slightly_smiling_face:

Tehát a válaszom, hogy milyen a Hera TC-je, a határozott válaszom az, hogy felülmúl minden várakozást. :blush: Huzamosabb ideig akkor marad nekem TC-ben, ha összehozok egy 1 ohm közeli értéket, de a Bishop-ban a kevés hely miatt csak 0.64-re tellett. :woman_shrugging: Újra mérve pedig 0.65-öt mutat, úgyhogy maga a készülék is elég pontos. Ja és visszaváltva VW-be, újramérve is maradt a 0.65, szóval király minden. :blush:

Szerk.: Az én balgaságom, hogy nem sikerült ráakadnom a watt beállítás lehetőségére. Sokadik nekifutásra, elgondolkodva @Balazs_Samu_Nagy hozzászólásain, kicsit jobban odafigyelve sikerült előcsalnom. Nagyon fontos, hogy tűpontosan egyszerre legyenek megnyomva a gombok! Utólag végigvezettem magam a metódusokon, én nem voltam elég precíz. A kapkodás lesz egyszer a vesztem…

A helyes gombkombinációk a kovetkezők:

  • A plusz és mínusz egyidejű megnyomásával lezárjuk az említett gombokat.
  • Lezárt állapotban a plusz gombot megnyomva elénk tárul a power menüpont, tovább nyomkodva a TC menük jönnek sorra.
  • A tetszőleges kiválasztásához egy tűzgomb nyomás szükséges.
  • TC-ben a watt állításához megnyomjuk 5x a Tűz gombot, ez lezárja a készüléket, de ez így van jól. :slightly_smiling_face: Majd ezután a plusz és mínusz gombokat egyszerre nyomva tartva kiírja a mod, hogy “Hold up to change power”. Ezen utasítást követve a plusz gombot megnyomva olyan látvány fogad mint power módusban. Beállítjuk a kívánt watt értéket, majd egy tűzgomb nyomással “leokézzuk”. Abban a pillanatban már ismét a TC hőfokot láthatjuk a kijelzőn amit most már simán össze tudunk hangolni a watt értékkel. :slightly_smiling_face:
  • Az ellenállás lezárásához TC módusban nyomjuk meg 5x a tűzgombot, természetesen ismét lezár a készülék, de ez így jó. :slightly_smiling_face: Majd ebben a zárt állapotban a tűzgomb és a plusz gomb egyidejű megnyomásával lezárhatjuk az ellenállást.

Szíves elnézéseteket kérem, ezekért a szarvashibákért én, avagy a kapkodásom a bűnös.

7 kedvelés