STEAM CRAVE Aromamizer Plus RDTA

Sziasztok !
Érdeklődni szeretnénk hogy be szereztem ezt a gyönyörűséget “ STEAM CRAVE Aromamizer Plus RDTA
A kérdésem pedig a kövei lenne ! :slight_smile:
Hogy hol tudok szerezni hozzá Mesh Decket ?
ill hogy a plus V1 V2 Ragnar deckje is jó ?
Ha valakinek lenne eladó a csopiban nem tulárazott az érdekelne ! :slight_smile:




5 kedvelés

Szia! Használd egészséggel, egy remek tank.

A gyártó honlapja szerint ugyan az a deck megy bele, mint a Ragnarba, és ott árulják is:

Egyébként sok webshopban kínálják, például:

https://www.3avape.com/products/replacement-deck-for-steam-crave-aromamizer-plus-v1-v2-rdta#

További szép napot, kellemes gőzölést!

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a segítséget ! :slight_smile:
Nem igazán szeretnénk külföldről rendelni a Vámolasi procedúra miatt :confused:
Magyarban jobb lenne és kevesebb ideig tartana a kiszállítás .
Egyébként sosem gondoltam volna hogy ekkora rdta hatalmas gőzfelhők közt ilyen izletes legyen :slight_smile: :dash::dash:

6 kedvelés

Engem is lenyűgözött a tudása, teljesítménye, a hatalmas gőzök és finom ízek.
Szerelgetni meg külön élvezet. Küllemre gyönyörű.

Most már nem necces a keleti piacról rendelni. Esetleg lehet kutakodni EU-s webshopoknál, onnan meg napok alatt itt van.

Magyarban nem kizárt, de kicsi a valószínűsége.

3 kedvelés

Nincsen olyan, hogy magyarból, lehet eu vagy nem eu.

5 kedvelés

Egyet kell ertenem. A variaciok vegesek, gyakorlatilag:
EU (de Mo-n kivul mivel itthon eselytelen, nem mennek bele mert nem birja a nyomdafestek), draga/dragabb, de 3-7 nap es megjon.
EU-n kivul: olcsobb, meg a most kotelezo 27% AFA-val is, de lassu (3-12 het).

Ha nem ertened azt, hogy nincs olyan, hogy magyarbol, akkor ajanlom figyelmedbe a Dvarw (pl: https://eliquidonlineshop.com/dvarw-rta-mtl-dvarw-rta-mtl-16-es-alkatreszeik/92815-dvarw-rta-mtl-fl-22-5ml.html) tankokat. Itthon nem jutsz hozza.

Vaperina forum modok: bocsanatot kerek a fenti kiakadasert. Ha nem fer bele kerlek toroljetek a hozzaszolast, vagy a nem beleferos reszet. Koszonom!

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget !
Már sikerült be szereznem egy vadonat újjat ! :raised_hand:t2::blush::dash:

6 kedvelés