Solana - La Fabrique à Biscuits – Café


Solana - La Fabrique à Biscuits – Café

Származási hely: Franciaország

Kiszerelés: 10ml aroma

Javasolt adagolás: 10-15%

A Solana gyártó leírása szerint „Az erős kávéba mártott, finom omlós keksz kellemes érzésére” számíthatunk, 4-5 nappal az aroma bekeverése után. A gyártó termékei közt minden kategóriában találhatunk ízeket, mivel már 10 éve gyárt prémium minőségű e-folyadékokat Franciaországban. Megfizethető árak, nagy választék jellemzi őket.

Az alap íz a kávé lesz, ami kap egy kekszes utóízt kifújás után. A kávé nem túl erős, bár a leírásban nem ezt állítják, inkább egy gyengébb tejes kávét kóstolhatunk, ami részemről teljesen rendben van. Lágy és krémes, mint ahogy én is szoktam inni reggelente. Kifújáskor kap egy édeskés kekszes ízt is, ami olyan érzést kelt bennem mintha megszórták volna a tetejét magvakkal, ettől amolyan mogyorós beütése lesz a gőznek. Az édesítés teljesen okés, a tizes skálán körülbelül egy négyes erősséget képvisel, amitől egész nap fogyaszthatóvá válik. Teljes egészében megfelel a gyártó leírásának az „erős” kivételével, de nyilván ez setup és keverési arány fügvénye is lehet. Porlasztós tankokba is ajánlott mivel 20ml leves elgőzölése után semmiféle elszíneződés és koksz nem található a tekerésen, ami ebben a kávés kategóriában igen kedvező szempont. A terméket megtaláljátok a kumulusvape.fr oldalán, 10ml aroma és longfill formájában is.

7 kedvelés

Valami ilyesmit kerestem,ki fogom próbálni!
Köszi a remek leírást!

1 kedvelés

Nincs mit, szívesen