Sokszor volt téma liquid behozatal

Mennyi liquidet lehet valójában behozni, hát lepődjön meg mindenki :slight_smile: https://nav.gov.hu/pfile/file?path=/kiadvanyok/utastaj/magyarnyelvu-utastajekoztato/Utastajekoztato.pdf1

Elmennek már …szegény anyukájuk csuklik állandóan…

1 kedvelés

75ml légi utasként, 15ml nem légi utasként. Behozható 300ml? Ezt kik és hol álmodták meg? :exploding_head: 15 ml-vel a határig nem jutok el :rofl:

1 kedvelés

Javítom a tévedésem, nem buszos, hanem repülös utazásokat kell szervezni. :rofl:

1 kedvelés

75ml-ért tök megéri.
Amúgy kinek van e137-89- es aromája occsóba? :face_with_peeking_eye::laughing:

1 kedvelés

Azért azt tegyük hozzá, hogy minden folyadék egy kategória. Szóval aromát kell hozni :wink:

1 kedvelés

75, ill 15 Eu-n kívülről, 300ml Eu-n belül.

1 kedvelés

Meg megint vinni a nagymamákat, meg a szomszédot… Bár ez nem annyira “Mervestájer” biznyic így most :roll_eyes::grin:

1 kedvelés

Vajon a légi úton érkezők miért hozhatnak többet? Az utántöltő folyadék mitől is dohánytermék? :open_mouth: :thinking:

1 kedvelés

Valószínűleg abból az elméletből alakult ez ki, hogy aki repülővel jön, az hosszabb időt tartózkodik az országban(elvileg ezek a számok ugye nem a hazaérkezők miatt lettek), így többet fogyaszt 1 hét alatt, mint egy átutazó 2 nap alatt. Pont attól dohánytermék, amitől a hiits is :slight_smile:

1 kedvelés

Eddig a legtöbb amit repülőn feladott poggyászban vittem az 12x100ml volt …12mg-os volt, de kérésemre 0mg-os cimkével vettem az MS-től :rofl: Át is mentem vele a világ legszigorúbb (ausztrál) vám ellenőrzésén :smirk: …Velem ugyan nem b@sznak ki :rofl::grin:

3 kedvelés