Soha többé analóg!

Itt olvashatod Lipi sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Az elektromos cigivel 2015 októberében ismerkedtem meg egy népszerű gyártó Aio eszközével és az MD kezdőbetűs liquid gyártó epres gyártmányával egyetemben. Előtte naponta két dobozzal pengettem el a hagyományoból. Az első slukk után magával ragadott és élveztem, majd ahogy teltek a hónapok és egyre több tapasztalatom lett a gőzöléssel, úgy alakítottam ki a magam világát. Kezdetben 12mg-os, de volt amikor 18mg-os liquidekkel próbálkoztam. Folyamatosan egy dolgot szem előtt tartva, hogy hagyományosat soha többé! Mára már prémiumnak mondható kazánnal és készülékkel gőzölök szintén a felső kategóriába sorolható aromákat, 1mg-os bázisba keverve. Soha többé analóg! A szagától is undorodom, 2.5 év után kíváncsiságból beleszívtam, majd feltettem a kérdést; hogyan bírtam ezt szívni éveken keresztül?! Vaper vagyok, jobban vagyok!

A történetet beküldte :

Lipi


Borítókép: zdf.de

1 kedvelés