Snowowl - Hazel Custard


Snowowl - Hazel Custard

10ml aroma 60ml-es flakonban

Származási hely: Németország

Beszerzési hely: liquid-aroma.hu

Az Island Fog gyártó „hóbagoly” sorozat egyik tagja a Hazel Custard nevezetű, fahéjas- mogyorós csokipuding ízesítésű aroma. Nem egy mindennapi íz kombináció, de végig nézve a sorozat többi termékeit is, vannak érdekes ízek, mint például a kókusz áfonyával variáció.

A flakon felbontása után, azonnal érezhető a csokoládé puding és a mogyoró telt illata. Kicsit kakaós, kicsit csokoládés, nem tömény, de jól érezhető rajta a mogyoró illata is.

Az alapokat a csokoládé puding krémes és enyhén édes íze adja meg, ami számomra kellemes csalódás, mivel éppen hogy csak kapott egy kis édesítést. Mintha egy étcsokoládés puding lenne, kicsit kakaósabb, markánsabb, mint a tejes változata. Raktak hozzá egy kis fahéjat is, ami leginkább beszíváskor érződik, majd kifújáskor a felbukkanó mogyoró kiséri végig a gőzölést. Könnyű és krémes ízek jellemzik, egyben kissé fűszeres is a fahéj pikáns ízétől és illatától. Szépen fel van építve az aroma ízvilága, ami jól követhető. Egész napos használatra is megfelelő lehet, viszont 20ml elgőzölése után számítani kell a vatta cserére.

Összesítés: A Snowowl Hazel Custard-ja egy igazi puding desszertet mutat be, érdekes és nem megszokott fűszerezéssel, enyhén édesítve, mellékízek nélkül. A fahéjas fűszerezés, a csokis puding kakaós íze teszi igazán különlegessé és egyedivé a terméket, ezáltal mindenképpen megérdemli a kipróbálást.

14 kedvelés

Remek irás. Szeretem a csokit és a variácókat is. A multkor rendeltem coolada aromát hűsiteni a gyümölcsös cuccaimat. Most a cooladat izesitem​:sweat_smile:

5 kedvelés

Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

A jó levesek titka 50 százalékban ez :+1::grin:

3 kedvelés

Azért te egy nehéz eset vagy, valjuk be. :sweat_smile:

2 kedvelés

102.8 most, kérlek :grin:

(Szeretek főzni is, de ott se tűröm az idegen ízeket :slightly_smiling_face:)

A kukorica csak félpoén (véresen​:grin:), nem bírok sok mást sem.

1 kedvelés