Snow Wolf P50 (rda) pod

Sziasztok!
Kis szösszenet a Snowwolf P 50 pod-ról​:smirk:
Mostmár 2 hónapja hajtom a kicsikét,igaz nem a gyári porikkal,hanem rba-val 1.1 ohm-ra tekerve mtl-re használva és 9.5 watton hajtva,még mindig tartom,hogy eszméletlen ízeket hoz ezzel az összeállítással.Kb 300 3.8mp hosszú slukk nyerhető ki belőle ezzel a parányi aksival,ami sztem bőven jó kategória,töltése C tip.töltővel max 1.5 óra.Eggyetlen negatívum,hogy a töltő nyílás gumi kütyüjének sarka,hamar szakadozni kezdett,mert rövidre hagyták gyárilag,de a másik feléből hosszabb rész nyerhető ki az alá nyúláshoz ezért levágtam a fix helyérő őkelmét és minden rendben így már vele.Házat el nem hagyja nálam,fóliák is rajta még,de nagyon megszerettem,a liquid fogyasztása is így mtl-be nagyon barátságos és az akku ideje is jónak mondható sztem,a teljesítményt is szépen egyenletesen adja,remélhetőleg a későbbiek folyamán is szépen teszi a dolgát​:smirk:
Jah és egyszer sem kellett pori folyás miatt kitörölni,néha áttörlöm azért,de nem igényli a törödést.Annak jószível ajánlom aki hajlandó megvenni hozzá és bíbelődni a parányi rba-val és mtl-be szeretné használni​:v:

5 kedvelés