Snow Wolf P50 (rda) pod

Közel 1.5hónap várakozás után végre megérkezett hozzám Snow Wolf P50 pod,régóta nézegett ezeket az ilyen-olyan podokat ezen meg már nyár óta megakadt a szemem,hát mostanra sikerült.

Ez egy érdekes pod,mert elméletben már rendelés előtt lejátszottam,hogy oké kis aku kapacitás és oké gyári mesh pori ami minimum kér 23wattot,ha ízt is ki akarsz belőle hozni eddig nem túl vidám,de árúlnak hozzá rba pori fejet ami nagyon dúrva véleményem szerint,mert iszonyat kis kazántérhez remek felhasználhatóság párosúl,levegő a pori alján szabalyozható szval bumm nyertem​:slightly_smiling_face:megrendletem,tegnap végre megjött sokára…Snow Wolf oldaláról szval minden eredeti.Kb 10 percet használtam a gyári mesh porival,nem volt rossz,de inkább dl-re mentek rá vele,ha hozzáveszem a kis akukapacitást,hát fél max 1 nap,de igazából nem is erre szántam a kicsikét,elő az rba porifej,ami miért is barátságos számomra?Az alja kapott egy 510 et amivel így simán építhető bármin aminek van 510 fogalalta.
És dúrván pici a kazántere maga a deck része pedig mint egy rta,na ezért tetszik.





28ga ss huzalal,2 es magon és pont amire számítottam elvan 8watton a 4.5ml befogadására képes pod tartály lazán bírja a napot és így már az aku is reményeim szerint hosszú életű lessz benne.



Ízben pedig valszeg a kis kazántér és a tény,hogy kb egy rda stílusú történet az egész,a tekerés és a szád között kb egy drip tipnyi útat kell megtenni a gőznek,szval profi ízeket ad,sőt olyan aromából amin eddig csak a cimkén és leírásban találtam bizonyos ízt ez kihozta,engem meggyőzött.Hosszú távon meg majd a jövő zenéje.


16 kedvelés

Sziasztok!
Kis szösszenet a Snowwolf P 50 pod-ról​:smirk:
Mostmár 2 hónapja hajtom a kicsikét,igaz nem a gyári porikkal,hanem rba-val 1.1 ohm-ra tekerve mtl-re használva és 9.5 watton hajtva,még mindig tartom,hogy eszméletlen ízeket hoz ezzel az összeállítással.Kb 300 3.8mp hosszú slukk nyerhető ki belőle ezzel a parányi aksival,ami sztem bőven jó kategória,töltése C tip.töltővel max 1.5 óra.Eggyetlen negatívum,hogy a töltő nyílás gumi kütyüjének sarka,hamar szakadozni kezdett,mert rövidre hagyták gyárilag,de a másik feléből hosszabb rész nyerhető ki az alá nyúláshoz ezért levágtam a fix helyérő őkelmét és minden rendben így már vele.Házat el nem hagyja nálam,fóliák is rajta még,de nagyon megszerettem,a liquid fogyasztása is így mtl-be nagyon barátságos és az akku ideje is jónak mondható sztem,a teljesítményt is szépen egyenletesen adja,remélhetőleg a későbbiek folyamán is szépen teszi a dolgát​:smirk:
Jah és egyszer sem kellett pori folyás miatt kitörölni,néha áttörlöm azért,de nem igényli a törödést.Annak jószível ajánlom aki hajlandó megvenni hozzá és bíbelődni a parányi rba-val és mtl-be szeretné használni​:v:

5 kedvelés

6 kedvelés

Szia! Nekem kimondottan tetszik valamiért…de csak az rba-val…Honnan javaslod a beszerzést?

2 kedvelés

Én a Snowwolf oldaláról rendeltem Alin,de most nézem már nincs nekik csak a Taze,az már picit nagyobb és nem érintős,viszont ugyan az az rba van abban is​:smirk:

1 kedvelés

Köszi de valami kicsit keresnék nyárra…kutatok hátha…

1 kedvelés

Vagyis nem Snowwolf,hanem Sigelei store​:thinking:
HUF 16,007.81 27%OFF | Vape kit E Electronic Cigarette Origin Snowwolf TAZE Kit Built in 1600 mAh battery MOD with atomizer
https://a.aliexpress.com/_mqLjg0k

2 kedvelés

Hát ez igen elég pici​:smirk:


3 kedvelés

Nekem is tetszik,mert kompakt és elég stabil,fém az egész külső háza,amin meg is lepődtem,mert azthittem tartalmaz azt is,de ez totál az​:slightly_smiling_face:Igazi lopakodó,még a tűz gombja sem kattog,csendes az egész cucc​:joy:

1 kedvelés

van találtam igaz usa-ba :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha elküldik normális épész határokon belüli összegért​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés