Smok Silenus

Sziasztok!

Egy barátomnak elfekvőbe van otthon emlékei szerint egy Smok Silenus mechanikus modja (?). Felajánlotta nekem, engem érdekelne a dolog, de sose használtam hasonló jószágot. Tanácsot szeretnék kérni, hogy megéri-e vele próbálkozzak, mint “ünnepnapi” mod, vagy hagyjam, mert elég régi konstrukció ahogy elnéztem.

Szia!
Ha emlékeim nem csalnak ez nem mechanikus a nyomógomb alatt van egy forgó gyürű azzal szabályozható a teljesitmény…

1 kedvelés

Gyorsan rákerestem, a Google mecha-nak dobta. De lehet én voltam akkor balf.sz. :smiley:

Vagy én emlékszem rosszul…de nem :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mostmár végképp nem értem. Mert a tekerő gyűrűt láttam én is a különböző watt beállításokra.

1 kedvelés

én is megnéztem:
Fa Smok Silenus részletek:

Márkanév: SMOK
kompatibilis akkumulátor: 18650 (nem tartozék)
Kompatibilis modell: eGo és 510
Anyaga: fém
Típusszám: Smok Silenus
Teljesítménytartomány: 3W-15W (0,5W-os lépésekben)
Feszültségtartomány: 3V-6V 0,1V-os lépésekben

Sajátosságok:

Először is ez az eredeti Smok Silenus, ami egy fantasztikus VV/VW MOD, amit a Smoktech készített.
Ezenkívül 18650-es verzióban is elérhető, ami azt jelenti, hogy szüksége lesz egy 18650-es akkumulátorra.
Mivel a konstrukció rozsdamentes acélból és rózsafából készült, féregesebb érzést ad.
A jobb csatlakoztathatóság és a sokoldalúság érdekében a rézmenetes érintkező állítható.
Ezért a mágneses vezető struktúra lehetővé teszi a maximális kapcsolódást.
A kívánt feszültség vagy watt beállításához el kell forgatnia
a cső közepén található gombot.
És végül a mágnes használata egyszerűbbé és pontosabbá teheti a beállítást.

Csomagoló elemek:

1 x Smok silenus VV/VW Mod , 1 x angol felhasználói kézikönyv, 1 x tartalék szépséggyűrű

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.