Sigelei FOG 213 Leather Edition

Sziasztok!

Szeretném bemutatni a legújabb modomat.
Mivel eddig Magyar leírást vagy tesztet nem találtam róla, gondoltam írok egyet.
(Zárójelben megjegyzem itt az elején, hogy 1,5 hónapja kezdtem a gőzölést, szóval nincs sok évnyi tapasztalatom.)

Sigelei FOG 213 Leather Edition

Reforged
Rise of the Legend

Dimensions: 132mm x 46mm x 32mm
Materials: Zinc Alloy & Aluminum Alloy
Battery: Dual (2x) High-Amp 18650 Battery Required
Charging: USB Type-C Port
Chipset: IFV960 Chipset
Input Voltage: 6.4V - 8.4V
Output Voltage: 1V - 8.4V
Wattage Output: 5W - 213W
Resistance Range: 0.10 ohm - 3.0 ohm
Screen: 0.92” TFT Color Display
Threading: 510
Puff Counter
Breakthrough Flashtech Super Charging
SMART Mode - automatically recognizes coil and sets wattage
Auto Smart Curve Output
Full Protection Suite: Overtime Protection, Short Circuit Protection, Overcharge Protection, Max Power Protection, Output Over Current Protection, Over Discharge Protection, Over-temperature Protection, Battery Reverse Protection

Én a kék verziót választottam.

Ami elsőre megtetszett az egyértelműen a megjelenése. Nagyon kellemes nappa bőr szerű a borítása (lehet valódi bőr, nem tudom) és a kijelző elhelyezése, hogy beljebb van süllyesztve, ezáltal nehezebben karcolódik.

A gomboknak kellemes a nyomása, a tűzgomb kattan, a fel-le gomb halkan jár de “érződik, hogy megnyomtad”.

A kijelzőn az alapvető információkat jeleníti meg, sorban:

Lezáró ikon (zöld / piros lakat), akku töltöttsége százalékban és grafikusan
Watt (tizedes lépésben állítható)
Üzemmód (Auto, Manual, és Bypass) Igen, ennyit tud, de azt üzembiztosan!
Volt (a kimenet alsó értéke) A “Smart cruve” magasabbról indít, majd csökkenti a beállított watt értékhez és a slukk hosszától függően akár alacsonyabba is visszaveszi.
Ellenállás
Slukk számláló

Mindezt kis piktogramokkal kiegészítve a sorok elején.
Maga a kijelző kellően fényes és jól látható erős napsütésben is!

Néhány kép a csatlakozásról és az akkufedélről:

22mm-es 510 rugós csatlakozóval szerelt, picit kiemelkedik a síkból, így a 24mm-es tankom tökéletesen passzol rá.
Akku fedele csúsztatható, rugós ellenállással, kellően feszesen zár, nem mozog, nem lötyög és nem fog magától kinyílni.
Van rajta egy szellőző nyílás is. Én nem töltöm a modban az akkukat, de azért jó, hogy van.

Doboza:

Tartozékként jár egy kb. 80cm-es szőtt borítású USB Type C kábel, üdvölő kártya, garancia jegy, egy kártya amin egy cím van, ahonnan letölthetjük a használati utasítást, és egy “minőség megfelelő” (pass) kártya.

Eddigi tapasztalatom az akku kezeléssl kapcsolatban, jelenleg 12.5 Watton használom (auto cruve módban), 15-20% -ot merül 350-380 slukkal, LG HG2 3000mAh akukkal.

Ennyi lett volna ez a rövid bemutató.
Én nagyon megszerettem a kis készüléket és merem ajánlani másoknak is!
Ha bármi kérdésed lenne, tedd fel azt kommentben, igyekszem mihamarabb válaszolni rá.

Köszönöm, hogy végigolvastad!

Attila

26 kedvelés

Szép!Gratula!

3 kedvelés

Köszönöm szépen!

3 kedvelés

Gratulálok. Igazán lényegretörő bemutató. :blush: És a mod is nagyon szép. :heart_eyes:

4 kedvelés

Köszönöm szépen kedves Kinga! :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Ha még a jövőben majd kedvet érzel csak bátran. De ez mindenkire érvényes. Szeretjük a teszteket, bemutatókat a Tagoktól. :blush:

6 kedvelés