Segitsetek legyszi bearazni a Danim

De hogy ott azon a papíron nem az villan ki, hogy 21700?

2 kedvelés

Felsorolás csak :blush:milyenek vannak

2 kedvelés

Mondjuk rémlik, hogy mintha micro-t akarta volna. Az meg 23mm, nem-e? Szóba sem jöhet, hogy az enyém kisebb legyen mint a tiéd :rofl:

2 kedvelés

Én is megtehettem volna, hogy veszek, de egyelőre inkább azt az utat választottam, hogy több, számomra használhatóbb, vagy valami módon egyedi, különleges “kacatot” szerzek be.
(Plusz az SBS mániám). Eddig semmiben sem csalódtam. Mind megérte a rászánt időt, összeget.
Ha elég ideje vaper leszek már, akkor fontolom meg, hogy megajándékozom magam egy különlegesnek mondott, drága modellel, akár D-vel :slightly_smiling_face:
A tartóssága, pontossága az tény. Néha látni 3-400 ezres puffal Dicodest, még hibátlan gombsorral és problémamentes 510 csatlakozóval, feszes akkutattó saruval.
Szóval aláírom, hogy minőségi, átgondolt darabok.
A “finomabb vele a liquid” résznél szívesen látom a technikai magyarázatot. (Jelalak, moduláció?)

Van egy számomra nagyon szép Dicodes mod eladó egy fészcsoportban, SUBMONKEY MASK 60. Ez nagyon tetszik, mint sbs, de jelenleg limit van más dolgok miatt. Ismeritek ezt a készüléket? 70 k-ra tartják…



Dicodes Extreme v3 elektronika.

@taligaakos bocs hogy félig offolunk itt :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Csak a 21700 :blush:arra tehetsz bármit,mindent elvisel :stuck_out_tongue_winking_eye:kinek milyen a felhasználási módja​:blush:

2 kedvelés

Ezt hogy tudom leírni hogy finomabb?
Van a húsleves,finom,de ha teszel bele még több répát meg húst még finomabb :crazy_face:

2 kedvelés

Szia Zoli! A V3 chippet a Dicodes saját csövéhez fejlesztette. Azon egyszerű használni és tökéletesen meg van álmodva, hogy hol kell annak a csövön lennie. Ezen a Subon ha meg tudod szokni az egy gombos kezelést hajrá! Bár már 2-3 hónap alatt a sokadik gazdája próbál szabadulni tőle azért az sokatmondó! Szóval nem a legélesebb kés lehet a fiókban.

4 kedvelés

Tehat attól, hogy csodaszép (nekem igen tetszik), még lehet kényelmetlen, vagy nehezen használható…köszi, ezt pl. nem tudtam.

3 kedvelés

Hát szerintem ha egyszer beállítod azután biztos jó lehet, de hogy nem felhasználóbarát kialakítás az tuti! Ez kb. annyira gáz mint mod aljába kijelzőt építeni!

4 kedvelés

Lehet hogy ez most éppen pont az a szitu, amikor egy színész neve kerül a képbe:

  • Dani de Vétó???

Danny_DeVito_by_Gage_Skidmore
:wink:

7 kedvelés

Az SBS-eimből van ami alsó kijelzős, nálam az se gond.
Van egygombosom is, ez a ritka kis csoda:

3 kedvelés

Szerintem az aljakijelző nem gáz. Nekem Brünci az egyetlen, aminek az alján van és tök praktik. Ki is tudom kapcsolni, ami plusz pirospont.

3 kedvelés

Este ultradiszkrét zseblámpa :grin::+1:igen, a Brüncimet is írhattam volna…úgy sem kell bacogtatni sűrűn.

2 kedvelés

Ez így van jól. Én csak azt mondom, hogy a felhasználók többségének nem praktikus! Talán egy alsó kijelzős mod volt ami hatalmas sikert és eladást ért el. EASY SIDE BOX MOD STEALTH – EVOLV DNA 60W

2 kedvelés

Egyébként nem értem, hogy miért nem alapfelszereltség minden modon a monitor kikapcsolása :thinking:

6 kedvelés

Szerintem ezt is a felhasználók többségéhez lövik be! Valamelyik gyártó beleteszi valamelyik nem.

3 kedvelés

Igen… :grin:

@Deepfreeze én minden modra tettem volna egy tolókapcsolós on-off gombot is, a talpba süllyesztve, a kikapcsolható display mellê…

3 kedvelés

Hát lehet van ilyen mod! Nézz körül a piacon. Lehet kis Kínai számolt az ilyen igényekkel is!

3 kedvelés

Azért a Dani messze van a drága modoktól nekünk magyar fízetéshez drága. Hamár Bugatti került itt szóba szerintem a dicodes max merci.kategória…de lehet csak vw

6 kedvelés

Hát, ha a végleteket is beleszámoljuk, mint az angol királynő aranyozott Nintendoja :grin:biztos van ecigi milliókért is.
A D az egy még “ésszerű” highend.

2 kedvelés