Segítség kérés

A Micro számomra a mérete és kijelző nagysága, mely azonos oldalon van a gombokkal. Így látom melyik gombramit csinál. A Minit a furulya szindróma jellemzi, vagy a kijelző vagy a gombok, egyszerre nem megy mindkettő.

2 kedvelés

Szerény meglàtàsom szerint nàlad a pont!:+1: Zseniális meglàtàs​:+1:

4 kedvelés

Belefutottam már a licit kategóriába, meg fogom próbálni, köszi!

3 kedvelés

Igen-igen! Ezt ki is hagytam a matekból, hogy annak a bizonyos százaléknak (2-5) minimum 40-60%-a nem vesz használt készüléket! Ez olyan mint az Iphone!:grin:

5 kedvelés

Én speciel a Tesla csövemet simogatom,becézgetem kemény tokban hordom…80 k- 3rt sem adnàm oda…Dölj hàtra egy fotelben és élvezd heti egyszer valami fullos lötyivel ozt csà:rofl:

5 kedvelés

Azért itt is felmerül a kérdés, hogy valójában mire is használod azt a Teslát :sweat_smile:

2 kedvelés

Újak nem használtak piaci ár alatt 25-30%-kal reméltem, hogy csábító lehet.

2 kedvelés

Huncut vagy​:rofl:

2 kedvelés

Én e? Hát én simogatom meg becézgetem? :rofl:

2 kedvelés

Teljesen megértelek, de sajna ez ilyen! Bele tudnám magyarázni mért nem de nem teszem mert nem!:grin:

4 kedvelés

Igen, ez annak biztosan csábító aki pont ilyet készült venni. Az kiderült, hogy momentán itt ekkora mázlija senkinek nincs, szóval marad az akinek “van az az ár amennyiért kell”…kérdés az, hogy neked az elfogadható lesz-e

Fizettem érte enyém​:rofl:

2 kedvelés

„ Pörgesd föl magadat, bármi van bassz fel egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a kurva anyját hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív mint bármelyik csajod! „

6 kedvelés

Szegény Gaben! Remélem a 4-ben még benne lesz!

3 kedvelés

Ramatyul van szegény.

2 kedvelés

Amúgy fotós vagy…vagy mire utal a nickname?

2 kedvelés

Hobby szinten igen. Örülök, hogy Robert Capa mond valamit…

4 kedvelés

Őt azért lehet ismerni :grinning:

4 kedvelés

Még jó hogy… :slightly_smiling_face: Az egyik szakmám fényképész…csak sosem dolgoztam benne

2 kedvelés

Szoktam én is kattingatni. Van egy önportrém, azzal meggyanúsítottak, hogy én vagyok Robert Capa :rofl:
Nekem is csak utána tűnt fel, egyébként nem hasonlítunk, ráadásul akkoriban méteres hajam volt, csak az pont nem látszik a képen.