RUTHLESS - GRAPE DRANK


RUTHLESS - GRAPE DRANK
Gyártó: USA
Az amerikai gyártó leírása szerint egy szőlő szódát kapunk, amit cukrosan szolgálnak fel. A 120ml-es csomagolás nagyon szép dizájnt kapott, igazán eladhatóvá tették, kívülről legalábbis. Az illata leginkább egy csemege kékszőlőre hasonlít, fűszeres és nagyon illatos. Belégzéskor mindvégig a gyümölcs dominál, erőteljes formában. Nagyon ízletes és rettentően finom a szőlő, viszont egy kicsit édesebbre gondoltam az illata alapján. Azt a kis „cukrosan szolgálnak fel” részt nagyon nem kell szó szerint venni, mivel csak kiegészíti a gyümölcsöt, hogy az ízlelőbimbóink is jól lakjanak. A szóda is csak éppen hogy jelen van, kifújáskor meg-meg csipkedi a nyelvem végét. Egyértelműen a szőlőn van a hangsúly, illatban és ízben is. Folyamatos gőzölés során, mondjuk egy fél napos pöfékelésnél, kicsit halványul benne az édes rész és előjön a szárazabb, italosabb rész mintha egy gyümölcsös üdítő lenne. Maga az egész termék nagyon összhangban van, mind a kinézete csábító illata és gyümölcsös íze miatt is.
WARNING! Könnyen eltekeri a fejed, ha egyszer rá kattansz :).
Ismételten köszönöm ezt a terméket is @Peva71 Vaperina felhasználónak, aki elküldte nekem kipróbálásra.

5 kedvelés

Örülök, hogy ez tetszik! Gőzöld egészséggel :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@Peva71 ezt honnan szerezted be?

Szerintem csak kinti webshop játszik.

Igen, én is fontért láttam árulni :disappointed_relieved:

Még az ára elmenne de a szállítási díj az húzós

Megörültem a kékszöllőnek :rofl:
Nem csípem a mentolt, fáj tőle a gyomrom, de manapság mindent telepakolnak vele :roll_eyes::sweat_smile:

Ha a ‘kék’ részéhez nem ragaszkodsz, akkor Atmos Lab szőlő…fincsi! Mert egyébként normális kékszőlőt találni, hűsítés és toldalék ízek nélkül elég esélytelen( ha valakinek sikerül, szóljon nekem is!)
Szóval lenne létjogosultsága ennek is​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor kipróbálom azt is, de jah, kékszöllő minimális mentollal…hát még nem jött.

Próbáltam én is, valóban nagyon finom és pénztárca barát is.

3 kedvelés

Angoloktól vettem anno