Just Juice - Grape Melon Ice

5eec8533277568475c5d8d8f8d1825a7
Just Juice - Grape Melon Ice

Gyártó: Egyesült Királyság

juicyvapour/5.4

Visszatérve a Just Juice igen jól sikerült gyümölcsös sorozatához, a jelenlegi tesztalany egy szőlős dinnyés leves lesz, a jól megszokott hűsítéssel kiegészítve. Az első gondolat, ami megfogalmazódott bennem hogyan fog összepasszolni a dinnye a szőlővel. Gondolatban valahogy nem tudtam összerakni a két gyümölcsöt, mégis nagy lelkesedéssel ugrottam neki a feladatnak, hogy leteszteljem ezt az érdekesnek tűnő mixet. Az illata egy érett sárgadinnyét idéz fel bennem, amiben érezhető a keveredés a szőlővel. Nem vagyok nagy dinnyés leves fogyasztó, ettől függetlenül nincsennek bennem előítéletek a gyümölccsel szemben. Ezt azért is írtam, mert nagyot csalódtam a termékkel kapcsolatosan, jó irányban :blush:. Beszíváskor azonnal élvezhetővé válik az iszonyatosan finom sárgadinnye, természetesen a megszokott hűsítéssel, majd kifújáskor hozzácsapódik egy édeskés szőlő íz, amitől szinte eggyé válik a két gyümölcs egy különleges ízvilágot alkotva. Az édesítés sem maradt alul, mivel hozzá igazították a szaftos gyümölcs ízekhez, ezért eleinte talán sok lehet, de idővel ez természetesnek fog tűnni az érett szőlő édessége miatt. A sárgadinnye jellegzetes erős és friss illata, a fekete szőlő édes és nemes íze, valamint a sorozattól jól megszokott fagyasztó hűsítés, ami mind össze gyúrva egy tökéletes nyár ízt alkotva teszi egész nap gőzölhetővé a terméket. Ezzel a mondattal talán el is mondtam mindent, amiért érdemes lehet kipróbálni a terméket, amit én mindenképpen ajánlok a gyümölcsös ízek szerelmeseinek :blush:.

8 kedvelés

Érdekesen hangzik elsőre, simán elronthatták volna az arányokat, és akkor a szőlő mindent leural (hát, vagy a dinnye :grin:).

(Magamtól soha nem éreznék késztetést, hogy pont ezt a 2 gyümölcsöt összekeverjem.)

Szia, hány %-ban keverted?

Én is furcsáltam elsőre a párosítást, de amikor @Lapaj kolléga felhívta rá a figyelmem milyen piszok jó utolólag már nem bántam meg, hogy több palackkal rendeltem. Eddigi legjobb nyári liquidem :ok_hand:

Majd ez letaszítja a trónrol, ha jól tudom te dinnyés vagy :slight_smile:

Én kész leveskènt kaptam, de 15-20% a keverèsi arány.

1 kedvelés

És még a többi bomba íz :grin: Remélem jó édes lesz! :watermelon: :cherries:

3 kedvelés

By

2 kedvelés