Riot Squad - Cherry Fizzle


Riot Squad - Cherry Fizzle

Gyártó: Anglia

Kiszerelés: 15ml aroma 60ml Chubby Gorilla flakonban

Ezek a tölténypalackok, amiket a gyártó kitalált ehhez a márkához, mind más-más színekben, szerintem nagyon jól mutatnak és még a fogásukat is kényelmessé teszik. Nyilván mindenkinek más a véleménye, de nekem ez jön le róla. Szóval, egy cseresznyés levest kapunk, ami remélhetőleg nem lesz túlbonyolítva. Az illata, mint a cseresznyebefőtt, bár hozzá kell tennem, hogy a cseresznye és a meggy levesek nálam kicsit mindig összefolynak, mivel nehéz különbséget tenni a kettő között. Nálam teljesen a „mami” cseresznyebefőttjét hozta illatban. Beszíváskor is előjön a befőtt érzés, édesen és cseresznyésen. Van benne egy kis pezsgés, ami ad neki egy kis frissességet, és ettől még finomabb lesz a befőtt. Kifújáskor már előjön egy kis savanykás íz is, ami összekeveredik az édes cseresznyével. Összeségében, inkább édes, mint savanyú ez a gyümölcs. Érdekes érzés, amikor pezseg a szádban, mint egy gyümölcsös cukorka. Aztán eszembe is jutott olyan, mint a Pez cukorka, bár abban nem tudom, hogy van-e cseresznyés. Az illatában és az ízében is ki van hangsúlyozva a befőtt, ami végig kiséri a gőzölést, A pezsgés meg egy plusz szolgáltatás hogy ne legyen unalmas az egész napos használat mellett. Sok jót és rosszat olvastam az aromáról, de mindenképp érdemes kipróbálni, ha szereted az édes ízeket.

Köszönöm Azmodan88 Vaper társamnak hogy eljuttatta hozzám az aromát, igen kellemes gőzölgetést okozott vele.

7 kedvelés

Én is próbáltam nemrég ezt az aromát, viszont nekem semmi cseresznye nem jött át. Igazából számomra teljesen citromos zselés szaloncukor beütése van.
Ettől függetlenül nagyon szeretem ezt a levest és lehet, hogy csak az én ízlelésemmel van a baj :smiley:

Szia, nálam 70/30 alappal, 30w-on Dvarw DL-ben lett kipróbálva. Elképzelhető hogy más Setup-al másabb ízek jönnek elő.Bár ahogy írtad " citromos zselés szaloncukor" elég nagy az eltérés. :slight_smile:

Dl kazán, 50-50 keverés. De igazából nagyon finom csak teljesen más mint amit vártam :smiley: bár ahogy említetted a befőttet, ahhoz tényleg lehetne hasonlítani. Lényeg a lényeg, nálam állandó aroma lesz attól hogy nem a full cseresznye íze van :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Maga a cseresznye íz, nem egy nagy dobás, nem olyan mint pl a mangó vagy a banán. Egy idő után közömbös lesz és már csak az édes és pezsgős ízt lehet érezni