Rendelés Kumulusvape-ről és egyéb kalandok 🤗

megint na neee :wink::joy:sűrűn jár a postás hozzád​:+1:

3 kedvelés

persze tankhoz jár a mod is :wink::grinning:

3 kedvelés

Ne is haragudj @Elek_Segits ,de amikor nem olyan rég életem első rta-ját vadásztam pont te ajánlottad,hogy a trio a legmegfelelőbb a három közül ,most meg már csak neked nincs az egész Vaperina-n :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Nem mondom, van benne valami. :grin:

2 kedvelés

Járni nem jár, de 7k-ért gondoltam megpróbálom, így megvan az ingyen posta, ha nem jön be majd megy fel az apróra.

2 kedvelés

Na hát őt sem kell félteni, biztos van ott még ezmegaz :rofl:

2 kedvelés

Emlékszem ,múltkor villantott egyet​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Hát eddig azt kell mondjam, hogy a dvarw mtl fl klón jobb ízű… Vagy még próbálkozom a vattázással, mert az úgy érzem nem lett az igazi.

3 kedvelés

Na, lesz itt mindjárt egy csomó eladó alighasználtgarázsbantartott trio :rofl:

3 kedvelés

Szia! Sajna csak feketém volt így nem volt nàlam 2 hétig sem! SS tankok vannak csak nálam ezért próbáltam rendelni egy SS-t! De ez most sajna nem jött össze! Szurkolok nektek!!!

3 kedvelés

Ooo nekem nem kell,az egy számra jut három :rofl::rofl:Én szurkolok neked​:sunglasses::+1:

2 kedvelés

Én meg a dvarw-val vagyok úgy ,hogy elkeseredésemben már legutóbb kettőfeles magra tekertem de valami nem adja ki…Ok, valamennyire csak jó ,mert a legalapabb levesem,ami a gőzölésem kb 30%-át kiteszi az ebből a tankból a legjobb és még tervezek száraz dohány ízeket később bele.Ennyiből végülis jó és megérte hogy van,de…nem tudom…

2 kedvelés

majd azok fognak rám várni a használt triok :sweat_smile::rofl:

5 kedvelés

Szia Szabi! Igen bevárjuk amíg a srácok rájönnek hogy ez nem is az ő tankjuk!

4 kedvelés

persze majd akkor lesz a mienk amikor rá jönnek :wink::sweat_smile:

3 kedvelés

Úgy-úgy! Majd könyörögnek hogy legalább a postát fizessük meg! :joy: :joy:

5 kedvelés

Hát úgy 5-10 év múlva gondolj már bele milyen magas lesz a postaköltség ezekhez a leharcolt antik tankokhoz​:rofl::rofl:

4 kedvelés

Bizony bizony! Na talán addigra lehet az értéke is megugrik!

2 kedvelés

Én általában kettőfelessel használom a dvarwot ss meg ni80 28ga huzallal, 0,8-1,1 ohm tartományban 10-15 watt között. Jó szokott lenni. De ez a trio még nem akarja megadni magát…

2 kedvelés

Megjött végre :smiling_face_with_three_hearts:
Ezúton is ne hari @Szabolcs_Barna :smiling_face:
Eskü nem én vettem meg az ucsót :grin:

6 kedvelés