Kumulus rendelés

Sziasztok! Rég rendeltem! :sweat_smile: Szóval Kumuluson minden a régi? Futár stb rendelhetek bátran? Vagy tudnom kell valami korlátozásról? Köszi, puszi mindenkinek! :kissing_heart:

Szia!

Minden változatlan. Pár órája vettem át DPD-től a csomagot. Ha esetleg aromát vagy liquidet vennél én megvárnám a szokásos hónap elején esedékes -30% akciót.

6 kedvelés

Köszi szépen! Megvárom az ott maradt kosár kedvezményt is​:sweat_smile::wave:

2 kedvelés

Érdemes figyelni a kosárba pakolt termékek utáni ösztönző emailekben található kód lejárati idejét. A 10%-os kódok egy hétig érvényesek míg a 20%-os két hétig. Továbbá ha még nem használtad fel az első rendelés után járó BIENVENUE 5 eurós kódot akkor azt érdemes még aktíválni. Illetve a vásárlások után visszajáró 10%-os kupont is érdemes beváltani ha nem akarod halmozni.

Illetve a 10%-osból szeretnek 3-4 naponta újat küldeni ( összesen hármat) így ha jól időzít a vásárló akkor -60%-al is le lehet adni a rendelést. Persze ha még alapból akciós is a termék akkor még nagyobb kedvezmény :smiley:

5 kedvelés

Nini , a tékozló leány visszatért :grinning:

2 kedvelés

Igen​:blush:Firenzében voltam és kedvet kaptam megint a leszokáshoz​:rofl::rofl: Ott az elfbart nyomatja mindenki és hasonló ízt szeretnék elérni, eszméletlen finom volt!

7 kedvelés

Nem akarok vészmadár lenni, de nehéz lesz…az eddig halottak alapján.

4 kedvelés

@Ispy drága! Mi lesz nehéz, a leszokás vagy az utánzat? :rofl::wave:

1 kedvelés

“halottak” :astonished: :imp:

3 kedvelés

Eltalátad. Mindkettő. :sweat_smile:

4 kedvelés

Elnézést, hogy hibázni mertem és kihagytam egy nyamvadt betűt…előfordul 80 wpm-nél…

4 kedvelés