Rendelés Kumulusvape-ről és egyéb kalandok 🤗

Jól fog mutatni az SS Trio a Z1-en :smiley:
Örülök, hogy sikerült tesót szerezni a Triodnak.
:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Megegyszer koszi a tippet​:slightly_smiling_face:Ez mar igy igazi trionyi trio lesz a fekete meg a gun metal melle​:rofl:Nem akartam modot venni,de aztan ez jott ossze.Az aspire mixx is be van 30valahany eurora love,de csak ilyen Marinenibugyija szinuek voltak mar csak.Tetszik az ajandek rendszeruk is,ertekhatartol fuggoen valaszthatsz ajandekot.Kichekolasnal csak atneztem parat es mondom ez az almas snv jo lesz(sose vettem meg snv-t).Az elobb visszamentem az oldalukra ,mondom megnèzem mar ,hogy mit irnak rola…22€-ert aruljak…:flushed:

4 kedvelés

Kumulus-ra újabb akció a zq trio mellé. :grin:

6 kedvelés

Ez liquidekre es aromakra szol.Most erdemes boostert venni,igy 10db csak 5.39€

4 kedvelés

Igen, ez a lényeges infó lemaradt. :grin: Úgy gondolom, ha már tankot rendel az ember akkor jól jön mellé pár ml akció lötyi.

5 kedvelés

Sziasztok!
A Kumulus-ról postai úton jön a csomag vagy futárral?

Szia, DPD-vel jön. :no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Rendeltünk mi is haverommal jópár cuccot, egyelőre nem bíztató a dpd trackere, de valahogy araszolgat felénk az áru

2 kedvelés

A DPD mostanában nagyon hektikusan szállít…van, hogy a franciáktól 1 szuszra (Malsch-i köztes depóval) szállít és egyszer csak kapom az sms-t a magyar dpd-től hogy "csomagját 10:11h és 11:11 h között szállítjuk (másodpercre pontosan 10:11-kor csenget a futár)…van hogy 2-3 köztes depo is van. Volt olyan, hogy spanyoloktól hamarabb megjött a csomag, amit nem gondoltam volna. A lényeg, hogy úton van és egyszer csak csöngetnek (nekem még soha sem volt problémám), az UPS inkább zavarosabb, volt, hogy nem jelzett semmit a tracking, aztán egyszercsak csengettek. :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Köszönöm az infókat.
Remélem hamar megjön.

Megérkezett minden épen és kiváló minőségben, 6 naptári nap alatt :slight_smile:

6 kedvelés

Már nekem is úton. :grin:

5 kedvelés

Én most bontogatom​:rofl:

5 kedvelés

Jól van, vásárlásfüggő barátaim. :rofl:

5 kedvelés

Én nem vagyok az :grin:de alig várom hogy csörögjön a telefonom mikor úgy szólnak bele hogy :
Szia a futár vagyok :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Felhívlak, ha ennyire magányosnak érzed magad… :joy: :laughing:

3 kedvelés

Bakker ugye nem mondod hogy te vagy a futár ?
Várok pár dolgot :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Akkor nagy bajban lennél, én a “majd érkezem típus” vagyok… és általában nem érkezem. :joy:

3 kedvelés

Mondtam én, hogy nem lesz gond! :no_smoking:Only vaping!

4 kedvelés

Már jó sok ajándékot elvitettek a kumulusvape ről alig maradt egy kis ez az most néztem meg​:joy::smile:nem akar rendelni onnan valaki esetleg a trióval még szemezek most​:wink:

3 kedvelés