Rendelés Kumulusvape-ről és egyéb kalandok 🤗

Ezt a logikát. :joy:

3 kedvelés

Hàla ennek a topicnak hamarosan meg lesz a hiányzò?? 2 mili trijòm​:rofl:

4 kedvelés

Egyébként igazad volt Attila. Nem fogy gyorsan, így nem gáz, hogy csak 2ml.:hugs:

3 kedvelés

Na, Kinga néni már szét is kaszabolt minket, szóval mit veszünk? :grinning:

GIF by yvngswag

7 kedvelés

Sziasztok,

Kaptam egy kódot kumulusra. Mivel látom nagyon raporogtetek :grin: felajánlom. Remélem elfogadja a rendszer és fel tudjátok használni.

IMG_20210729_225640

4 kedvelés

én már nem is tudom mit kéne venni​:joy::sweat_smile::grinning:megint csak​:grinning:

1 kedvelés

Ezzel én is így vagyok de társulnék én is a rendeléshez​:grinning:

2 kedvelés

Muszáj volt. Szóba kerül egy webshop Ti meg már nem bírtok magatokkal. :rofl: Itt garázdálkodhattok. :slight_smile:

2 kedvelés

Webshop? Akció, drága, akció. :rofl: :grinning: :+1:

De köszönjük a homkozót. :blush:

4 kedvelés

Nem akarok most igazabol semmi aprosagot csak a triot.Lehet megis egy converter moddal kell ingyenpostara feltornasznom?:rofl:vagy egy feher mixx box?aaaah​:weary:

4 kedvelés

na most akkor megvárjuk a fizut inkább​:joy::sweat_smile::grinning:aztán vissza térünk rá,hátha akkora nagyobb akció lesz​:grin:

3 kedvelés

Nekem minden pentek fizu​:rofl:de lehet nem koltekezek most,boldog vagyok a 3 szett,tartakek moddal.vagy a fene tudja​:rofl:

3 kedvelés

14 Euró, de mi a végösszeg? Fuvarral, áfával satöbbi, kiszámolná nekem valaki? Más kérdés. Ha én szegediként társulnék egy esztergomival, az egymásnak küldözgetés postai díja sokszorosan verné szerintem azt, amit a társulással nyertünk. Hogyan is van ez?

Ha egyedül rendelsz 50 EUR alatt, akkor a 14-re még rájön 5 EUR szállítás, az durván 7200 forint.

Ha többen rendeltek és 50 EUR felett, akkor megspóroljátok az 5 EUR-t, de a belföldi küldés 1000-1600 forint között van, attól függően mit választotok (MPL, ajánlott levél, postán maradó levél vagy Foxpost).

Ha többen rendeltek, akkor nyilván a belföldi összeg szorzódik, ilyenkor az összes postaköltséget szét lehet dobni, így mindenki fizet kevesebbet.

Akárhogy is nézem, ez egy jó ár érte, ez kb. a legolcsóbb megoldás, hogy ilyen tankja legyen valakinek, posta ide vagy oda.

Ugyanez a spanyoloktól 34 EUR lenne, a LPV-ről 33 EUR, de még az aliról is 34 EUR.

Így ha nem is társulsz, csak ezt a tankot veszed, akkor 20 EUR (7200 HUF).

6 kedvelés

Ha lesz közös rendelés, akkor én egy vaporesso swag px 80-ra beneveznék.

4 kedvelés

lassan össze gyűlik itt a banda majd​:joy::grinning::wink:

4 kedvelés

Simán!

3 kedvelés

Nekem lehet,hogy a Berserker helyett kellene valami…nem tudok megbarátkozni a vattázásával​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

nekem az a nagy bajom,hogy ugye most vettem rda magamnak akkor még kéne egy trio is meg ugye kell azok alá mod is legalább 1 de 2 nem ártana​:joy::grinning:fú de nehéz ez​:sweat_smile::wink::grin:sx mini nincs az oldalon vajon?:thinking:akcióba​:joy:

3 kedvelés

Én sem bírtam…

3 kedvelés