Rda ajánlás

Minden 510es csatlakozóval rendelkező mod kompatibilis az 510es csatlakozóval rendelkező tankokkal. Ez egy általánosan elfogadott szabvány.

A coil kérdésre nehéz válaszolni mert minden ember mást szeret és más huzal típus jön be. Egyeseknek a sima ni80 24ga jön be míg másoknak ugyanez csak kanthalból készült változat. Valaki a fused claptonra esküszik de én például az összes RDA-ban 0.3ohm-os alien coil használok. A coil kérdés is olyan nehezen meghatározható mint a különböző ízű liquidek. Ezt ki kell tapasztalni és ennek ára van.

De hogy valami tippet is adjak a Liqudcity-n nem találtam azt a tekerést amit én használok viszont vape42-nél elérhető. https://vape42.com/termek/coilology_ni80_alien_v2_d25mm_10db.html

És még egy plusz csavar a vatta kérdés is. De ha már rutinos építési tapasztalattal rendelkezel akkor lehet már van bevált vattád. Nálam az utóbbi időben két vatta jött be. Bp Mods Pro Vape Cotton illetve a Vapefly Cotton Clouds. Bár a Bp Mods nem bírja a mostani téli hideget ezért csak Vapeflyt használok.

5 kedvelés