Rda ajánlás

Gyorsan átgörgettem 2f-et mi van még elérhető a klón piacon amt használtam és nem is volt rossz:

FEV-BF1 - (mtl) ocsmány egy csúnyaság és ráadásul az alapja 23mm, íze szupi volt

Speed Revolution - (mtl) nem 22 hanem 18mm, igazi klasszikus, dohány ízekhez ajánlja a sok “szakértő” nekem adta az almás dinnyét is, imádtam

Haku Vena - (rdl - dl) ajnározzák a mái napig sokan… szerintem csak mid

Entheon - (rdl - dl) egy nagy kedvencem bár én a Hadeon cap-el találtam jónak amit nem árulnak ma már minden sarkon, eredeti cap-jével csak jó, hadeon-nal szuper

Hussar II - (rdl - szódával mtl-nek is elmegy) csak arra emlékszem hogy jó volt

NarDa (szűk dl) szintén nagy kedvencem, imádom, viszont nem a legkönnyeb jól megépíteni és tud sípolni is rendesen (új 5a verziót nem ismerem … még, remélhetőleg nem maradok le róla :smiley: )

Eredeti ÉS megfizethető cuccok között most inkább a DL vonal megy. Nem igazál láttam manapság MTL vagy akár RDL RDA-t a piacon…

Korábban írtad a Holic-ot, annál jobb a Galaxies RDA, azaz nekem jobban bejött mind ízre is mind kinézetre is. Bár azt se fogod szerintem már sehol megtalálni szerintem. Ahogy az 1928-at sem, sajnos, talán azt használtam a legtöbbet mtl-squonk időkben.

A Dead Rabbit solo elég nagy levegős még akkor is ha csak az alsó sor van nyitva (szerintem) de ha olcsón kapsz, egy próbát megér @gangsta_gergo nagy kedvence :smiley:

És Gergő ajánlotta a Nio RDA-t… ha mindenképpen eredetit szeretnél akkor jelenleg én szerény véleményem szerint ez a legjobb amit kaphatsz ráadásul magyar fizetésre szabott áron :scream_cat: . Felesre elzárva már igazi RDL és továbbra is adja az ízbombákat, bár vedd bele hogy nekem viszonylag nagy coil is van benne dl-hez, azzal próbálgattam most szűkebben.

RTA-ban nem is gondolkozol?

6 kedvelés