Pszt pssssssz! Ha érdekel Yihi SX mini

Elnézést mindenkitől aki vette a fáradságot,hogy rá nézzen azoktól főbb kép akik még írták is .Valós volt.


Üres a profil
https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=2bf962f39f24ef7166ccd91997263d01

1 kedvelés

Köszi az infót, kértem is tőle egy részletesebb árlistát, hátha van még rajta egy kis csemege! :sweat_smile: Te rendeltél tőle már?

Szia! Miből gondolod, hogy valós? Elég fura a hirdetés is meg a felület is! Ráadásul a Citromailos elérhetőség is. És talán az SX Mini ami gyanús az egészben. Az összes többi az úgy reális is lehet. Meg Smok termékre komoly shop is csak 3hónapot ad!

Munkatársomon keresztül igen. Porlasztót édesanyám párjának . Meg munka társamnak tőle van egy régebbi mod amit cserélt neki 1 szer kijelző miatt. Fence (munkatársam) azt mondta, hogy a fazon még cégeskent csinálta annó .

Bennem is felmerült ez a gondolat. A Liquidhall is csak 3 hónap garit ad a minire…

Ahaa, és most ez vmi bolt felszámolás féle?

Jófogáson és Vaterán is megtalálható

1 kedvelés

Mondhatni de aktív azóta is

Garancia bele kell állni mondhat akármit.

1 kedvelés

Teljesen igaz ha egy boltról beszélünk. De ez több mint valószínű nem hivatalos.

Hát na igen ez nem hivatalos . Kezelje mindenki fenntartásokkal de akkor egy kicsit hivatalos formában is lehet ezt csinálni . Adás vételibe is lehet bele lehet foglaltatni dolgokat.
Jótállás kétféle módon keletkezhet:

szerződés alapján, amikor a jótállásra kötelezett önként vállalja a garanciát,
jogszabály által, amikor jogszabály írja elő a kötelező garanciát.

2 kedvelés

Hát ezt semmilyen formában nem lehet csinálni. Ha bolt lenne és hivatalosan forgalmazná akkor esetleg. De így! Egy időben ezen felületeken mentek az Ális selejt cuccok. Pár vapert sikerült is behúzni a hamis Pico szettekkel. Most úgy néz ki valaki megint fényt kapott. Pár ártatlan szerencsétlent megszabadítanak jó magyar forintjától. És ha szerencséje van csak a kedve megy el a vapetól és nem a keze!

Most már nekem is vannak fentartásaim és kínosan érzem magam.
álmából ráztam fel a kolegátt hogy küldjön linket mer én magam sem értem el a meglévő linket azt mondta ha tud vele beszélni ad újakat de lehet hogy van a háttérben egy kis ELF fekvő probléma.

A hirdetés 06.13.de volt régebben is fel adva a user meg b+ írtam 3 email-ról
Kolléga küldte :expressionless:

Blamázs mindig utána nézek. Most nem :sob: mert már volt itt siker

Tegnap reggel küldött e-mail-re sem válaszolt még…

Feljebb olvashatod mi a bibi :frowning: . Fence hívta és nem vette fel