Pótfej probléma

Sziasztok!

Vaporessi Luxe XR Maxom van, a gyári 0.2 és 0.4 mellé gondoltam veszek MTL jellegű 0.8as fejet. Tettem bele 50-50 arányú Drifter liquidet, hibátlan az IT visszaadása. Parádés a gép, 16w-on megy, ennyit ajánlott a smart üzemmód. Viszont a gép vagyis a fej fortyogó hangot ad, nagyon kezdő vagyok még, mi lehet a baj? Híg a folyadék? És érzem a folyadékon is, hogy kerül valamennyi a számba, és nagyon tömény íze van így … Előre is köszönöm a segítséget!! :))

3 kedvelés

Szia!

A leírtak alapján a porlasztó átengedi a liquidet. A 0.2 és 0.4-es porlasztó esetén milyen liquidet használtál?

3 kedvelés

Szia! Azokban 70-30 és ott is megfigyelhető volt ez, de nem mindig és nem ennyire.

Esélyes akkor, hogy kifogtál egy rossz szériát a porlasztókból. Nálam a PnP/GTX porlasztók sose engedték át a 47.5PG/52.5VG liquidet.

De ez csak saját tapasztalat :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm szépen, sejtettem en is. Vagyis reméltem, mert ehhez kevertem direkt a liquidet mert elvileg jónak kell lennie. Köszi a gyors választ :slight_smile:

3 kedvelés

50/50-et használok 0.4/0.6-os porival, semmi ilyen gond nincs. Nekem mostanában a Xlim pro köpködi a Bombo Suprát 0.8 fejjel.

4 kedvelés

Nem lehet hogy túl erősen szívod? Ha eddig dl-ként szívtad, benne lehet a pakliban. Mtl mindig szűkebb levegőzésű. Ha túl erősen szívod, átszívod a liquidet a vattán, és nem tudja elporlasztani. Próbáld csak éppenhogy szívni, kb csak engeded a szádba. És ne is tüdőre szívd, csak a szád töltsd meg vele, mint egy szívószállal ívásnál kb.

6 kedvelés

Kipróbáltam, igazad van, nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget. :slight_smile:

4 kedvelés

Szuper :slight_smile:

3 kedvelés