Pót aksit vettem. Elszúrtam?


Üdv. Most vettem aksit, pót aksinak és csak most olvasom a feliratot “Not for vape”
Akkor ezt most elszúrtam? Használ valaki ilyet?
Geekvape legend 2 be tenném zeus subohm tankkal használom 34-37w-on. Használhatom?

1 kedvelés

Hát ha felvan tüntetve hogy vape eszközben ne használd akkor valószinű.
Inkább vape shopp-ból érdemes rendelni de volt hogy dohány boltban vettem mert gyorsan kellett az akksi.
A dohanyboltban drágább mintha rendelnéd.

1 kedvelés

Nem a legszerencsésebb választás, de 2 akkus modban ilyen teljesítmény mellett nyugodtan használhatod.

Ez csak ilyen jogi maszlag, azért írják rá, mert volt már hülye amcsi, aki a subohm mechát belötte az arcába, így az akku gyártók mossák a kezüket, ha baj lenne. Az akkunál az amperszám és wattszám a fontos, meg hogy eredeti gyári legyen. Onnantól kezdve mindegy hol veszed, szvsz.

9 kedvelés

Ispynél a pont. Ez csak egy elterelő hadművelet.

7 kedvelés

Használható nekem is van pár db…10-en watton bírja…

2 kedvelés

Így így. A csoki LG-re is ráírják, hogy ne lehessen beléjük kötni, ha hülye volt a felhasználó. Ennyi :smiley:

2 kedvelés

Csak sajnos mindig akad olyan egységsugarú felhasználó, aki saját hülyeségét kihasználva igyekszik a pofájába robbantani a modot. Mert az ingerküszöböt csak a 3-4000mAh üti át(meg a 10000mAh 18650:poop: a szép színes akkufóliával), az már nem feltétlenül, hogy ehhez egyszámjegyű áramtűrés is tud párosulni. Viszont óóóccó… és a szomszéd Pistike is már 2 hónapja használja, és tök jó.
És ugye erre is egyszer kell ráfutni, annak az ezerből az egynek meg eléggé el lesz cseszve a napja, akinél elsül egy ilyen csodacella. Újsághírnek meg jól mutat nagyon a"Majdnem ölt az E-cigi", úgyis nagyon rá vannak kapva évek óta.

És most nem személyeskedek- @Trebor , amit vettél az 15A folyamatos áramfelvételt tud, kétakkusba 40w-on tökéletes.

De ha valaki megkínálja 120W-on, mert az volt a porlasztóra írva, akkor azért abból lehet gubanc. Néha nem baj ha az a felhasználó tudja,hogy mivel mit csínál.

5 kedvelés

Azért a nagy átlag szabályozott modokat használ, ott az elektronika megvéd magadtól. Aki meg egy mechában túlterheli az akksit, hát, hülyék mindig is voltak, mindig is lesznek. Ha beülsz az autódba és 140-el belehajtasz egy szakadékba, az nem az autó hibája. :grin:

Persze minél inkább terelik az embereket illegálba, annál nagyobb eséllyel lesznek hamisított akku használok, hamisított folyadék használok, balesetek vagy halálesetek. Persze a bulvár majd jól megírja…a politikus meg majd verheti a mellét, hogy hát ő tudta mindig is milyen veszélyes ez.

1 kedvelés

Az emberi hülyeség határtalan… :grin: