Akksi "Not for Vape"?

Nagy a dilemma,hogy a felírat szerint fogok-e cselekedni.?
" Not for vape" :sob:
A csomagolást…hagyjuk, az akku ment egyből a töltőegységbe,mert majdnem 0-ás volt a “szufla” benne. :grimacing:
Ma hozta a posta.(szombat van nem?) :sweat_smile: :thinking: :saluting_face: :face_with_spiral_eyes:


4 kedvelés

Láttam már egy rahedli jófajta 18650-en ilyet. Nem valami biztonsági túlkapás ez a szöveg? (De) ((nem fért oda, hogy not only for vape​:grin:))

3 kedvelés

Az amerikaiak beperelték a gyártót,mert mechába rakták és felpukkant az akksi 0.1ohm-nál :man_shrugging:ezért a felirat az akkukon :man_shrugging:
No para

5 kedvelés

Odafért volna,csak ahogyan Hofi mondta anno az újságírókra:“vagy nincs tintájuk,vagy nem tudom”. :joy: :thinking: :wink:

2 kedvelés

Nem is vagyok para helyzetben,mert majdnem minden akkum ilyen volt új korában.
Csak a “tudatlanabb” versenyzőket nem oké elrémíteni. :saluting_face: :joy:

4 kedvelés

Tudom, ahol a macskát se szabad a mikróba tenni… :grin: Pfff

5 kedvelés

Egyébként az oldal: https://akkuforras.hu/

5 kedvelés

Megelőztél a macskás story-val. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mé ne lenne szabad? Csak következményei vannak :grinning:

2 kedvelés

Ez jó oldal, anno vettünk innen csoportosan egy csomó elemet is (9v a multiméterekbe, 12v távirnya elem, 2032, AAA, stb​:+1:)
Van, ahol majd’ 2 rongy egy tetves 9v blokkelem :roll_eyes:

2 kedvelés

Pl, enyhe izzadás…de az csak az első 1.7 másodperc. :roll_eyes::grin::carrot:

Nagyon hejes hozzáállás.
Nekemaztán nemongyameg senki! :joy:

JJAA,egyébként minden rendben vele,csak gondoltam ha má szombat… :joy:
Nekem is cserélni kell a multiméterekben,mert a szakadásvizsgáló már csak “nyekereg”. :wink:

Not for vape… ezt irja mindegyikén. Ami arra akar utalni, hogy mechanikus modba ne tedd…

4 kedvelés

A kiolvasztó funkció most jutott eszembe…120, 180 watt. :grin: Melegség járt át…

5 kedvelés

Tapasztalatok alapján, amit a melóban a szerszámokban használunk 18650-ek, azok az e-cigikben / modokban is gond nélkül megállják a helyüket. Hivatalos néven “ipari” cellák, a high drain kategóriából, amiknek a folyamatos kisütési árama 20A vagy ezen érték feletti (van oldal, amelyik már a 15A-s cellát is ide sorolja, ezzel vitatkoznék egy picit…)

7 kedvelés