Podfej Check!

Üdv, van egy aspire vilter s-nevű podfej készülékem, teljesen jól működött kb még 10-perce szívtam bele, és már majd nem 1-éve használom, mondom mi a probléma szóval a hiba jelenség: podfej check-bármit csinálok ezt írja, kivan törölve belülről a készülék karban van tartva, podfej fel van töltve nincs ki-égve, új podfejnél ugyan ezt írja, hiába kapcsolom ki-be ugyan ez,mindent csináltam és soha nem volt vele ilyen gondom kb egy 15-perce érzékelem a hibát, segítsetek légyszi ha valaki jártas e-problémában,reset gombot kerestem de nem nagyon találtam. aki megoldja a hibát az nagy király lesz mert már én nem tudok mit kezdeni vele sajnos.

Szia!
A vilter s t nem ismerem de a sima vilter van nekem is.
A podfej alján szivárog a liquid. Nem lehet, hogy beázott?

1 kedvelés

volt egy fejem ami szivárgot kb 2-hónapja de azt dobtam is ki, azóta új podfejjel tökéletes, és csont száraz a podfej alja,és maga a podkészülék,ezért nem értem hogy mivan, teljesen tökéletesen ment eddig mutat mindent,mikor szívnám akkor írja ezt a hibát.

Lehet annak ennyi volt az ideje :person_shrugging::thinking:
Ha értesz hozzá szed szét, sajnos nem tudok jobbat.
Hátha jön valaki okosabb

2 kedvelés

köszi azért a segítséget, hát ha esetleg tudnak tippeket adni, nagyon örülnék mert ez az egy készülékem van itthon és nagyon gáz lesz ha tönkrement, a remény hal meg utoljára.

Szia Nándi!
A gyanúm, hogy nincs meg a megfelelő kontakt a pod fej és a mod között. Nekem is hasonló üzenet ad a sw, ha kitekerem a tankot:


Megoldás lehet az érinkezők tiszítása, ha rugós, megmozgatása. Fontos a fémtiszta felület. Kapargasd meg az érintkezőket egy hegyes tárggyal, pl manikür olló! Legrosszabb esetben a házon belül engedett el egy forrasztás és azért nyitott az áramkör.

5 kedvelés

köszi meg próbálom.


Ilyen a belseje

Ha jól gondolom, ez csak tipp lesz a részemről, a két nagyobb fém a mágnes és a két kisebb tüske az érintkező. Az is lehet, hogy fordítva…

…de az ezt megelőző szivárgás biztosan nem tett jót az érintkezőknek. Takaríthatod kapargatással vagy egy finomabb szemcséjű csiszolóvászonnal is és majd meglátjuk…

Az is előfordulhat, hogy az új pod fej is össze piszkolódott…

…ha van alkohol, kontaktspray, az is erre való, csak használat után várd meg amíg megszárad vagy töröld le ha hozzáférsz! Lényeg a tisztításon van.

2 kedvelés

Igen úgy van ahogy mondod, középen vannak a rugós érintkezők, meg próbálom tisztítani alkoholal elsőkörben, az talàn a szenyeződést elpárologtatja. Köszi a segítséget

Drukkolok, hogy sikerüljön. Majd a fejről se feledkezz meg, minden legyen fényes un fémtiszta! Hajrá! Ha sikerül a művelet, írjál! Mind ebből tanulunk.

5 kedvelés

sikeres volt,90%-kos alkohol fujtam a fejre és a keszülék konntakt részeire 5-perc pihi majd fenyesre törölgettem fülltisztítóval,be kapcsoltam és tökéletes, annyi trutyit leszedett hogy nem hittem volna, pedig minden töltés után törölgetve volt gondosan,visszont gondolom meleg az érintkezöknél ahogy szívod belül és rátud égni szóval akinek ilyen gondja van,alkohol picit vár áttörli ls minden okés, neked pedig köszönöm a hozzáértő és segítőkész hozzá állást. a probléma megoldva.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.