PG VG arány

Sziasztok.
A mostani liquidjeim keverési arányai a végére úgy jönnek ki, hogy 37% PG / 63% VG.
Gondoltam rá, hogy kipróbálom 100%VG-vel felönteni a cuccot , úgy a végeredmény 14.5% PG / 85.5% VG.
A kérdés az lenne, hogy így az ízek mennyire fognak elhalványulni, vagy eleve felesleges lenne 70% VG fölé menni?
Egyszerre 30ml szoktam bekeverni 22.5ml 70/30 alap + 4.5ml 70/30 booster + 3ml aroma.
Tudom , próbáljam ki és akkor meglátom, de ha eleve felesleges akkor nem pazarolnám a cuccot feleslegesen.

2 kedvelés

Szia. Érezhetően gyengébb íz várható 100% VG-vel. Kicsit több aromát szoktak beletenni ilyenkor. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia.én is próbálgattam a keverést.azt írja 1-2 aroma gyártó hogy minél sűrűbb az alap annál több aroma kell bele.én próbálok úgy rendelni hogy a 120ml üvegbe pont jó legyen mert én DL-be sűrűbbet használok.minél kevesebb a VG-annál kevesebb aroma kell elvileg az alapba.ha tévedek elnézést.Big Mouth arománál Vg/Pg azt írja 30/70-8% 50/50-10% és 70/30-12% 100% Vg nél már 15% kell bele.de természetesen emberek szája íze és aroma válogatja.próbálgatni kell.ez sajna ilyen.

2 kedvelés

Akkor egyelőre, kipróbálom a 20% PG / 80% VG alapot úgy a vége 29.5% PG / 70.5% VG-re fog Nekem kijönni.

3 kedvelés

sziasztok én pl 100% vg öntöm fel a longfill aromákat pl a 60ml pj empire longfill nekem ízre hozza amit kell.De a 10ml kimérős aromáknál is attól függ mennyi % ban ajánlja a gyártó azt is vg keverem be.Ízre hozza nekem eddig ahogy kevertem.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

En maradtam vegul a 80/20-nal.

2 kedvelés