Perique - kivonatos

Eddig nálam kimaradt ez a fajta kivonatos dohány. Lassan rendelném, a kérdés, hogy Black Note vagy La Tabi, esetleg valmi más.
Van valakinek összehasonlítási alapja, hogy melyiket érdemes?

Igen :rofl:ha perique akkor kizárólag Black Note :rofl:
És ha küldesz egy privátot akkor jövő héten tudod is szííínnni :grin::grin::grin:

Gyanús vagy :smile:
Ez se ízlik és most megint én leszek a konyhamalac? :rofl:

Black note perique nem roszt,nem rossz. La tabi aromák viszont nekem a top! Abból viszont nem próbáltam a perique-t

1 kedvelés

Fantasztikus ízvilággal rendelkezik,kiérzem belöle azt a bükkfát a harmadik fasorból amin füstölték :joy:
Khm…egyszóval nem az én ízem :blush:

Ezért morfondírozok én is. Nincs problémám a Black Note-tal, de a La Tabi meg La Tabi. Mit ne mondjak drágább is :smile:

Hogy rátapintottam :rofl:

1 kedvelés

Na akkor,hogy spóroljunk egy postaköltséget mindenkinek! Mivel itt laksz tőlem 10 percre,holnap a kezedbe adok ajiba egy bontatlan példányt! De ha annyira türelmes vagy mint én,akkor 20 perc múlva ott leszek vele a centin,csak felöltözök. :joy::wink:

2 kedvelés

Te figyi! Ha már így vapelésre adtad a fejed, nem kéne megtanulni keverni? :rofl:
Mert ez a semmi se jó… :sweat_smile:


Lásd, nem viccelek!

2 kedvelés

Azta miket tudsz rólam :smile:
Ez elképesztően jól hangoz, a baj, hogy perpill felújítódik a lakás ezért épp Kőbánya a székhelyem, szóval ne öltözz még :smile:

Vannak klassz ízű cuccaim,de erre nem mondanám hogy fincsi :rofl::rofl::rofl:
Aki szereti annak jó ,de az nem én vagyok​:rofl:
Csak tudnám mi a bánatnak veszek ilyeneket :rofl:

Kőbányán melózok. :joy::joy::joy: Egyre nehezebb kibújnod! :joy::joy::joy:De oda is elviszem holnap szívesen. De ha nagyon kell,akkor ma. :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Ez az önzetlen vaperbaráti segítség :fist_right::fist_left:
Ha jó ha nem most már elszívod :rofl::rofl::rofl:

Ma biztosan nem keverem be, már csak azért sem, mert fogalmam sincs, hogy hol lehetnek a nic-jeim :smile:
De érdekel a dolog.

Írj privibe,hova vigyem holnap, mondjuk délelőtt :wink:

Akkor valaki az enyémre nem pályázik ? Stipi stopira ! Több mint félig ,mert a többi része úgymond balgaságom miatt papírtörlőn landolt​:rofl::rofl::rofl:
Tessék csak tessék :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Hát @Zolika úgy néz ki, ez most rád rohad :sweat_smile:
Már rám sem lehet számítani :rofl:

Tőled is csak a szarokat lehet megkapni, igaz, epres dohány? :joy:

Értem én hogy senki nem szereti a füstös kiváló dohányokat :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

2 kedvelés