Aroma csere-bere

Sziasztok!

Mindenki járt már úgy, hogy belenyúlt egy ízbe ami nem jött be neki vagy csak kipróbálna egy új ízt, amít kinézett magának. Elkezdtem csinálni egy gugli táblázatot, ahová mindenki beírhatja a maga ízeit, amiket részben vagy egészben megosztana másokkal. Minél többen használjuk a táblát, annál nagyobb lesz a választék. Alap esetben írásvédett a fájl, de kérjetek szerkesztési jogot és akkor engedélyezem nektek, utána meg mehet a buli. Privátban fel tudjátok egymással venni a kapcsolatot és ott le lehet zsírozni kinek mi kell, mi van stb.

Hajrá! Ne legyetek lusták… :rofl:

9 kedvelés

Èn nem vagyok ilyen profi ,csak le fotòztam és ki raktam :slightly_smiling_face:

Csak így könnyebben eltűnik a süllyesztőben, de érezd nyugodtan magadénak. :grin:

Ha már itt tartunk, a desszert dohány milyen?

Meg van spékelve pl gyümölccsel,más ízekkel a dohány.

1 kedvelés

Annyira rossz, hogy se nem desszert, se nem dohány :grin: és az alkotók is értetlenül nézik…

1 kedvelés

Megkezdtem a sort a gyümölcsös cuccokkal, sütire vágyom! :rofl:

3 kedvelés

Gyerekek, mi ez a nagy tolongás? Ne legyetek lusták! :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

nekem valami jo desszert dohány nincs véletlen?:grin::sweat_smile:

Lesz nyugis időm valamikor újra, rakok fel, isten bizony :grin: mer vóna ami nem ízlős…

2 kedvelés

Nem vagyok lusta ,na jó kicsit de tényleg este már nincs kedvem beírni . De erőt veszek magamon és potlom hamarosan.

2 kedvelés

Nincs mit beírnom, csak gyümis, az meg a kutyának se kell​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nem tudhatod…

2 kedvelés

Jah igen, na majd ha nem leszek lusta​:rofl::rofl::rofl:

Vau, vau… Még hátha.

1 kedvelés

Hát nem tudom, aki gyumiset szeret nem lesz neki cserére dohanyos

#fejfogós szmájli

:rofl:

Kapásból van symphony, mz gold, villamos, jericho…meg aroma rakat…csak egyszer legyen egy laza nap, felrakosgatom.

Ami nem ízlik, Latakiázd be :sweat_smile:

2 kedvelés

Jól van na :rofl::rofl::rofl:

Ne is írd be, mind kell​:rofl::rofl: