PayPal megszűntetése

Nekem is fura, nem tudom, mi kutyulhatott be a rendszerbe.
A lényeg, hogy megoldódott! :slight_smile:

1 kedvelés

akkor értem már utánvéttel sem küldenek semmit sem magyarba az szép akkor.

1 kedvelés

akkor kell másik oldal ahonnan tudok rendelni 0.6 porit wenax style podba geeakvape be.

meg igen.:wink:

Esetleg innen?
https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/8495-pulse-v2-bf-95w-box-vandy-vape.html

De ha javasolhatnám, akkor inkább Dovpo Topside 90W helyette. Árban nem sok különbség van (már ha nem SM-ról veszed) és a Dovpo jóval igényesebb szerkezet. Egy dologban veri őt a Pulse V2, a súlya. :slight_smile:

1 kedvelés

Esetleg valaki nem tud egy dvarw klón lelőhelyet lehetőleg európai raktárral?

ezt az oldalt ismerem modot már rendeltem innen azt hiszem francia cég tán de jo kis oldal ez is.

1 kedvelés

én 18 után adtam le a rendelésemet ma a vaporism oldalán utánvéttel fogadták is a rendelésemet.

1 kedvelés

Franciák, egész jó áraik vannak európai szinten - persze a kínai shopokkal nem lehet összehasonlítani. És max. egy hét alatt itt a cucc.

2 kedvelés

Akkor tévedtem, bocsánatot kérek. Én úgy hallottam, hogy a PayPal mizéria miatt ők sem szállítanak külföldre egy ideig.

1 kedvelés

Szia,köszi a tippet,de már megrendeltem…

3 kedvelés

FastTech - en már azóta nem lehet direktbe PayPal - al fizetni, amióta a PayPal beintett majdnem minden e-cigis cuccal foglalkozó web shopnak.
FastTech okosba oldotta meg, hogy ajándék kártyát veszel adott fix összegben, amit PayPal-al fizetsz :sweat_smile::rofl::nerd_face:
Természetesen a rendelés kifizetése a kártya / utalványról történik és automatice jár 5% kedvezmény.
És ami kicsit fájó, hogy soha nem fogod tudni kicentizni a kártya végösszegét, mert vagy marad benne pénzed, vagy ha túlléped akkor rendelheted a másik kártyát :sunglasses:
Azóta már nem is rendelek a FastTech-ről :smirk::roll_eyes::pensive:

Májusig marad az Aliexpress azután úgy is kampó a távolkelet :flushed:

4 kedvelés

Szia, FT-en sikerült még vasárnap a paypal fizetés. Az áfafizetés és vámolás 21 07 01-től várható.

Vannak cuccok, amit tudsz, és vannak, amit nem tudsz Paypallal fizetni. Ez már egy ideje sajna így van. :frowning:

2 kedvelés

Gondoltam, amíg megiszom a reggeli kávém:




Szóval, ahogy @anon31274546 Mester mondja, nem mindent lehet direktbe fizetni PayPal-al (pláne nagyobb értékű e-cigis cuccok) :pensive:
És a 2021.07.01-el ne essünk tévedésbe, mindegy, hogy te május 32-én :sunglasses: rendelted meg, ha az július 01-után kerül be az országba (vagy lehet hogy már juni közepén ott van) de pont nem tudnak vele foglalkozni, akkor máris jöhet a fejfájás, mert megy az ÁFA mint a sicc +plus a 3.500 Ft postai kezelési költség :grimacing:
Lásd 2021. Január 01, Egyesül Királyság ból érkező cuccok (köszi BREXIT) már ment az ÁFA és VÁM (ha túlléped az értékhatatárt) :smirk:

https://www.posta.hu/aktualitasok/a_brexit_hatasa_a_postai_kuldemenyforgalomra_20210107

3 kedvelés

Sajnos ez van. Amúgy szerintem ha áfát kell fizetni még úgyis olcsóbb lesz,mint itthon megvenni. Amúgy a cigabuy on eu raktár kb ennyivel kerül többe,mintha kínából jönne,csak így nem kerül eljárás alá. A másik,hogy legutóbb is kibontották a csomagomat. Nem értem ezt is hogyan engedik meg maguknak…Azt csinálnak amit akarnak,ez a gusztustalan. Teloval jártam úgy kb 6 éve,h egy jó leárazással volt lenovo vmi 140 dollárért. Persze tudtam h majd rá kell majd fizetni ezért meg is tartottam a paypal emailjeit. Persze hiába,mert nem fogadták el. De mondjuk ugyanígy jártam a lakásommal. Jó lepukkantat vettem jó olcsón,aztán a helyi átlagárak után fizettem illetéket. Ki sem jöttek megnézni. Szóval a legbiztosabbnak az tűnik ha eu raktárból rendel majd az ember kizárva a nyerészkedő állami rendszert.

3 kedvelés

most voltam,a vaporism oldalán gondolom jó ha tudjátok az oldalon tényleg nem lehet rendelni már én sem tudok csak emailben lehet nállunk rendelni.Termék neve mi kell és hova menjen szállítási cím stb stb meg az hogy pl utánvéttel kéred azt a terméket amit meg szeretnél rendelni na ők így megoldották így lehet csak rendelni onnan.

4 kedvelés