Paramour modon ugrál az ellenállás

Köszi, majd meglatjuk​:blush:

2 kedvelés

Eddig tartott srácok :sob::face_with_symbols_over_mouth:


sajnos lehet szét kéne kapni…

2 kedvelés

Igen. Az van hogy szívom és hirtelen egyik slukk mintha nem jönne semmi, vagy nem izzitja és utána mutatja ezt a magas ohm értéket :smirk:

Lehet hülye kérdés de az rta jol meg van épitve ?csavarok meghuzva stb . …mert ezzel az ohm értékkel hegeszteni lehet esetleg más rta- val probáltad azzal is ezt produkálja?

1 kedvelés

1 rta-van és 2mod

2 kedvelés

Igen ez mar a 3ik tekerés bele. Labacska nem áll ki

1 kedvelés

Adok egy rta.-t Haar2020 klón érdekel? Úgy tudom a dl-felé is mennél ez a tank jó lehet…

3 kedvelés

Esetleg még egy probálkozás szedd le a modról a tankot tekerés ki vatta szintén ,csavard ki pineét és töröld átt az oszlopokat vagy épitéskor nem marad e lábacsaka a build deckben nézd át és épitsd meg poroba ,szerencse

3 kedvelés

Nagyon kedves vagy @Janos_Groszeibl :hugs: ez mtl-es vagy full dl? Bár igen kivancsi lennék egy dlre is

2 kedvelés

Köszönöm, igen próbálkozni fogok, meg varom az új huzalt is

Ez mtl de Dl-is azért gondoltam erre.

2 kedvelés

Igen ez szuper, pont ilyet szerettem volna​:blush:

2 kedvelés

http://vaperz.hu/index.php/2020/08/13/teszt-mt-essential-haar-rta-mark-todd-van-del-design-csunya-de-finom/

4 kedvelés

Esetleg ha tudok abban segíteni szívesen adok én is egy mtl,és szűk dl -re alkamas rta-t Gas Mods Cyber single-ben építhető

2 kedvelés

Nagyon köszönöm, kedvesek vagytok​:hugs:

2 kedvelés

hellvape fat rabbit rta 28mm indíts rögtön én belevágtam 2db 0.22 coilt :smiley: 0.1 ohom 110 watton már jó volt az egy jó kis dl élmény lenne kezdésnek :rofl:

1 kedvelés

110 watt? oh anyám :scream::flushed:

3 kedvelés

Küldj címet és küldöm vagy Budapesten ha eljössz oda adom és rá nézek a mododra :slightly_smiling_face:

3 kedvelés