OXVA Unibox - Vaperism.cz rendelés bonyodalmak

Hopp, beszólt a platform, hogy túl sok a válaszom. szóval idézek, mert amúgy igaza van.

Köszönöm! :blush: Pedig amúgy észreveszik páran, bár nem sok hasonló férfiút ismerek, akik ennyire odafigyelnek a részletekre :rofl:

Észreveszitek a cípet :blush:

Igen, veszem észre! Csak néha nem szóltok róla. :smiley: De jól van az. A lényeg, hogy figyeltek :blush:
Igen, mondjuk ez egy ritka jó minőségű klón (mekkora lett volna, ha igazi lett volna :rofl: ), amire nagyon vigyáztam (egyszer nem, amikor az exem kezébe adtam amikor együtt voltunk és nyígott, hogy le akar szokni a cigiről de a marhája felborította még a régi Smok modomon pedig hiába ugattam neki, hogy nem borogatjuk, kicseréltem neki egy másik tankra, erre valahogy elrontotta, majd elfuserálta a modot és a wendyvape tankot is, amiket azóta sem láttam), még az első tankjaim egyike. Jó sok éves, sokat megélt de még mindig tökéletes :slight_smile: Sokan összetévesztik az eredetivel még közelről is, de egyszer tuti veszek olyat is. Mármint eredetit. GS II - őt is és GT II - őt is, mert mindkettő legendásan jó :blush:

Uh ne is mondd, vigyázok rá mint egy hímestojásra, a kijelzőn még virít a fólia és fog is, amíg csak rajta marad! :smiley: Elektronyos zigaretta? HOL? :rofl:
Amúgy igen, végre kálvária off. Tanulság levonva, jobb békénhagyni őket, ezek szerint Marekék és én nem vagyunk akkora meccs, mint a körmeim és a mod… :confused:

4 kedvelés

Oh igen, jöhet a pap, már a fátyol is megvan (csak folyamatosan újat kell fújni :smiley: ) Gyümis leveseket szívok csak :rofl: Uh, micsoda alliteráció az ott kérem! Banán a Berserkerből :rofl:

2 kedvelés

Így van, lelki béke, egészség, nyugodt vép :sweat_smile: Marekmentes.
A vaperinán a dekoratív hölgyek aránya 100 százalékos, ez csak emeli az est fényét :wink:

Ugye Gabi, milyen marhaságnak tűnik néha ez a “babusgatás”. Közben meg ezt csinálom én is. :joy: Még a 12 ezres modommal is.
Amúgy nekem tetszik ez a szín. :+1:

(TabakRoyal a Törpéből? :grin:Ok, ez már kevésbé üt).

3 kedvelés

Szép darab, pici aranyos. :rofl: Jézus mekkora dög. :grin:

De a körmöd tényleg ott van. :+1:t4:

4 kedvelés

Nem olyan nagy ez, csak pici női keze van :smiley:

4 kedvelés

Hát be is b…na ha nagy férfikezem lenne ehhez a miniatűr hobbit testhez :rofl:

5 kedvelés

Nagyból elég lenne egy :grin:

Jól muzsikál a Vaporis(m)átor? :grin:

3 kedvelés

Igazából én is megveszem ezt a modot melóba :slight_smile: csak a tank még kérdéses :smiley:

1 kedvelés

Nem kell az, inkább legyen a két kicsi, ezekkel is pont elég béna vagyok időnként. Jól muzsikál, szeretem. Tényleg nagyobb mint gondoltam, de legalább strapabíró. :blush:

3 kedvelés

Pont olyan béna, vagy még lehet hogy ügyesebb vagy mint én. 2 xl-es kezemmel, tekintélyes testtel, olvasószemüvegben tekergetek egy sarokban, amit nem ejtek le, az magától elgurul. Vagy megszúr. :grin:Satöbbi :+1:
Ps: gyakorlat teszi a kontárt is :grin:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.