Oxva origin x + RBA tank vélemény?

Sziasztok először is bocsi a sok kérdés miatt :sweat_smile::grin:De elég kíváncsi fajta vagyok. . Vettem egy Ares 2 tankot viszont szeretném a dl-t is ki próbálni és nagyon tetszik ez a készülék amihez ugye tudok venni 510 adaptert amihez jó az Ares 2 és Nagyon olcsón egy RBA fejet is adnak hozzá és így mindkettő gondom meg oldodna persze csak ha valami jó véleményt tudnátok róla mondani :grin::v: Oxva Origin X

3 kedvelés

Szia Miklós! Az Oxva nem egy rossz választás, de ebben az összeállításban ő sem fogja hozni az elvártat! Szinte mindegyik gyártó rájött hogy ezzel a cuppantós 510-el gondok vannak leálltak róla. Majd mindegyik gyártó ráállt hogy a fix modra tudsz egy pod aljzatot rátekerni! És erre az Oxva is rájött sok tank nem rendesen csatlakozott így piacra dobták az OXVA Vativ Super Mod Kitet. Hogy ez a csuszkás 510 megoldás hogy fog szuperálni majd ha az összes tank járt rajta kiderül! :smiley:

2 kedvelés

Ahha értem :grin: köszönöm hát akkor át gondolom ezt még… Mindenképp 3 szettet akarok magamnak össze rakni és ez az oxva egy olcsó és jó megoldásnak tűnt

5 kedvelés

Sajna arról nincs infóm hogy az Ares 2-t meghajtaná vagy sem!

1 kedvelés

Hát én tuti nem azt választanám alá …

2 kedvelés