Origen genesis

Szeretnék érdeklödni használ e még valakiilyen tipusu kazánt föleg mesh verzioval szereztem egyett de viszont nem igazán sikerült ez a falyta épités nekem ezért érdeklödnék ugyan itt ud agat tank épitésére is várokjavaslatokat ami folyás mentes sajna a yotube nem igazán segitett benne

1 kedvelés

Szia!
Milyet Haználsz most, amit nem sikerül megépíteni?

Origen v2 per pill single és vattával mesh hálos verzio nem sikerült és magyar nyelven sincs video rola sajna

Esetleg ez a videó hátha tud segíteni, itt megépítik az elejétől kezdve, esetleg le tudod másolni!

Köszi meg nézem és meg látom

1 kedvelés

ugy veszem észre nem leszünk barátok ezzel a verzioval sajna

A szavaidból ítélve, nem sikerült! :pensive:

mindent ugy csinálta viszont száraz izzitásnál mint a videoban is van nekem csak a felsö gyürü max kettö izzot és hiába igazgattam nem változott még várok vele rendeltem hozzá mesh lapot mert ki fogytam meg vastagabb khantalt is kell még vennem igy ez marad késöbbi projektre

1 kedvelés

Remélem, megoldódik az építési probléma! Majd írj infót! :+1: :raised_hands:t2:

Én most nézegettem ezt az Aga-T -t (nem csak a neve miatt :wink: ) de ez nagyon nem kezdőknek való tank volt akkor sem, és második generációs, tehát macerás, folyós, és úgy tűnik eléggé vékony is.
Bár nemrég pont ilyesmi tankot kerestem, viszont elsődlegesként én sem vetném be. Az a mesh ami abba való, nem az a mesh amit ma használunk.
Honnan szereztél ilyen retró tankot?
Azonkívül ha elhozod a szombati vaper talira, lehet megtekerem neked.

Lassan fél éve meg van csere utján került hozzám még face idökbölés tudom hogy ez nem mesh tank 2db videot talátam rola a yotube on de mindig el engedi akárhogy tekerem igy eléggé idegesitö

Amugy a teljes neve Agat t7

(Kérlek használj központozást, azaz vesszőket, nagyon rossz így olvasni amit írsz.)

Ezért írtam feljebb, hogy hozd el a klubba, és a vaper talin megnézzük mit tehetünk vele.

Sajnos itt sincs benne a vaperinás események naptárban, de a posztban minden le van írva hol-mikor :slight_smile:

Most másképp csináltam mint a videokon volt egyenlöre nem folyik viszont még emelni akarom egy kicsit az ohm számát és lejjeb kell pozicionálnom a tekerést hogy jobb legyen a hatása