Olajos a liquidem :(

Miután egy olajos és fura mellékízt keres Edina, így az talán kiérezhető így is.

Milyen a rossz alap? Pl erőteljes “műanyag illetve büdös hal aromájú”. :wink: Mindkettőhöz volt szerencsém.

2 kedvelés

Honnan veszitek az alaplevet?
Nekem Floravitás van.
Lehet jobban járnék alapból összekevert alappal? Kisebb mennyiségben, hogy nehogy rám rohadjon. Kizárólag nullás érdekel.

2 kedvelés

Én mostanában a Liquid City-n veszem, régebben a Liquid Hall-ról szereztem be. Nekem egyikkel sem volt semmi gondom.

4 kedvelés

Én LH-ról veszem a 0-ás alapot évek óta, meg most már külön a boostert is, eddig nem volt rá panaszom.

Régebben még próbáltam az agyonhájpolt pinkmule alapot is, de nem éreztem különbséget, cserébe drágább volt.

Sőt nekem elég sokat szoktak állni is, mert lassan fogy, 1 litert rendelek, az kb. 1 év, fél literes palackban jön, szóval ami nincsen kibontva azért én a biztonság kedvéért be szoktam dobni a fagyóba, de bontott is ott szokott a kamrába állni hónapokig, eddig még nem romlott meg soha. Kop-kop-kop.

3 kedvelés

Én illetve mi innen:
http://eliquidvg.eu/
Panasz nincs rá, hozza amit kell.

4 kedvelés

én is innen szoktam rendelni igaz nikotinos alapot de van ott 0 is eddig bajom nem volt vele soha.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

+1 liquidcity, alap is és a booster is.

3 kedvelés

Megtörtént a kézfejről kóstolás.

A Glicerin kifejezetten édes, kellemetlen izt egyáltalán nem érzek.

A Pg keserű.

Ilyennek kell lenniük? :pleading_face:

A glicerin a sűrűség miatt tűnik olajosnak a flakonban?

Itt a második képen normális jelenség, hogy egy párszor megdöntögettem a flakont és utána habos a teteje?

3 kedvelés

Az alap ha megrázom szinte átláthatatlan, annyira bubis meg zavaros lesz. A teteje nekem is kissé habos. Szerintem ezek ilyenek. :slightly_smiling_face: A PG az alkoholok csoportjába tartozik, ezért lehet keserű. Én most megkóstoltam, és nekem is kissé kesernyés. Olyan íze van, mint mikor kórházban jársz és azt mondod “kórházszag” van. :sweat_smile: A liquidek viszont érési időszak után már teljesen ki vannak tisztulva.

Szerk.: Ízre a liquidek tökéletesek. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Így van. :slightly_smiling_face: Ez az “olajosság” filmréteg (vagy zsírréteg) formájában lerakodik a lakásban, lakkozott bútorokra illetve üvegfelületre. Engem a TV bosszant, onnan le sem akar jönni, ha letakarítom az majdnem 1 órát vesz igénybe, mert a rátapadt VG miatt mindig csíkos lesz. :pensive:

3 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile: :kissing_heart:
Tehát igy elmondhatom, hogy az alapok teljesen rendben vannak.
Mondjuk a pg kesernyés ize sokáig a számban maradt, erősen keserű…
De a bekevert liquidben, amire panaszkodtam, nem a keserű iz volt a baj, hanem teljesen más iz, amit viszont az alapokban nem érzek.
Furcsa, hogy három aroma is rossz lett volna? Bontatlanok, jó szavidővel…

1 kedvelés

Szívesen, de attól tartok ez még nem oldotta meg a gondodat. :confused:

Ha az alap okés, akkor a másik ami fura ízt eredményezhet az a vatta. :thinking:

3 kedvelés

Coil le lett égetve vattázás elött?
Tank el lett mosva ( új tank )
Valamivel ( kontakt spray) lett puucerálva a tank

Más nem jut eszembe.

2 kedvelés

Illetve akkor jártam még így , mikor több cbd volt,tettem a liquidemben.

2 kedvelés

Mindent mindig ugyanúgy csinálok, mint eddig. 2 éve keverem magamnak.
Nincs új vattám sem.
Már a tankba töltés előtt éreztem azt a bizonyos olajszagot, amit nem kéne.
De igy, hogy az alapok valószinűleg rendben vannak, bekeverem a pinkmant. Ha ez sem lesz jó, kihajitom az alapot :confused:

1 kedvelés

5 bejegyzést új témára osztott fel: Vapegőz - TV tisztítás

3 napja bekevertem a Pinkmant
Finom lett!
15 százalékban, nulla nic, 70/30 alappal.
Színre is oké.
Illata alapján kicsit intenzivebb izre számitottam, na de csak 3 napos.
Az a bizonyos mellékiz viszont hálistennek nincs.
Szóval az aromák voltak a ludasak, de azért a witchcraftról nem gondoltam volna…

6 kedvelés

Szia,
Ha jössz a talira,hozd el magaddal a kérdéses aromákat.

Szia

Sajnos nem megyek a talira.
Az aromákat kidobtam, pontosabban már liquidek voltak mert mindig bekeverem az összeset.
Kiöntöttem őket, nem birtam elviselni a szagukat.
Egyedül a witch craft van meg, annak adok még vagy 2 hetet.

4 kedvelés

Szia, én is floravitáról veszem a pg-t és a vg-t, eddig nincs vele semmi bajom. Én hűtőben tárolom. A bekevert cuccokat is.VU-s alaplével jártam úgy, hogy pár hónap után enyhe vizeletszaga volt.

2 kedvelés