Oil4Vap – Yakuza


Oil4Vap – Yakuza
30ml ízesített nikotinsó
Az Oil4Vap jóvoltából most egy nikotinsó csomagot választottam tesztelésre, amit ebben a csomagos formában még nem volt szerencsém kipróbálni.
A csomag tartalma: 30ml-es flaskában 3ml aroma
10ml 50/50 alaplé
2db 50/50, 10ml-es 20mg-os nikotinsó

Tehát, ha ezt mind összekeverjük a 30ml-es flaskába, kapunk 30ml 18mg-os nikotinsós kész liquidet. Természetesen ezt lehet gyengébb verzióra is készíteni, ha kevesebb nikotinsót rakunk bele például, viszont abban az esetben pótolni kell 0-s alaplével a hiányzó mennyiséget. Egyszerű, nem túl bonyolult eljárás​:blush:. Két nap érlelést határoz meg a gyártó, amit természetesen be is tartottam.

Na de, kezdjem is el a beszámolót, mit is érezhetünk, ízlelhetünk a termék felhasználása közben. „Legjobb mangónk finom kombinációja narancs- és mandarinlével, közepes intenzitású frissességgel.” Ezt állítja a gyártó, ami fel is keltette a kíváncsiságom, mivel a dús gyümölcs ízeknek köszönhetően, egy jó kis gyümölcsválogatást tesztelhetek.

Az illata egy nem túl érett mangó gyümölcsre hajaz, amiben talán, a narancs is megjelenik, de nem jellemző. Nagyon kellemes és illatos, könnyen eltekeri az orrunk​:blush:.

Az ízek teljesen alátámasztják a gyártó által írtakat, narancs és mangó keveréke, gyümölcslé formában. A mangó természetesen fanyar, viszont nincs kellőképpen kihangsúlyozva. Igazából csak a fanyarságot adja, mivel inkább a narancs viszi mindvégig a vonalat a gőzölésben. Úgy gondolom a mangónak kellett volna az alap íznek lenni nem pedig fordítva a narancsnak. A narancslének valóban egy italos beütése van, talán egy szűrt gyümölcslére hasonlítanám. Eme két gyümölcs összeolvadása szinte lehetetlenné teszi a mandarin felismerését, tehát vagy ott van, vagy nincs​:blush:. Nem vagyok nagy narancs kedvelő a gőzölésben, de mégis nagyon rendben van a narancs része. A „közepes intenzitású frissesség” szintén valós, az én mércémmel 10/4 pontozást kapott. Mivel a két gyümölcs annyira össze van nőve, a „legjobb mangónk” állítást sajnos nem tudom alátámasztani. A narancs erőteljesebb íze elnyomást gyakorol szerintem a mangón, amiről igazán szólna ez a történet neve alapján. Jó, jó… de ott van bennem a piciny csalódás, miért a narancs és miért nem a mangó… Ettől függetlenül kellemesen italos szűrt narancslevet gőzölhetünk, ami picit édes, picit fanyar, csak egy kicsit másabb arányokban, mint ahogy azt a gyártó a leírásában feltüntette.

12 kedvelés