Bubble Jak - Oil4Vap


Bubble Jak - Oil4Vap

10ml kész liquid

Gyártó: Spanyolország/Oil4vap

Kizárólag édesszájúaknak!

Ismét a spanyol gyártó kínálatából hoztam egy vagány kis terméket, ami egy cseresznyés rágógumi, mely retro nyalókás köntösbe öltöztetve hozza vissza a régi idők érzését. Réges régen… :blush: Emlékszem erre a kicsi piros nyalókára, melynek belsejében egy rágógumi csücsült. Édes és gyümölcsös volt, talán ugyanezen a cseresznyés ízben lehetett kapni. Összeragadt tőle a szánk, olyan édes volt. Mire szétrágtuk a nyalókát, már a rágógumi íze nagy nyomást nem gyakorolt az ízlelőbimbókra. Szóval, ez a termék teljesen visszarepített a suhanc éveimbe. :blush:

Az illat, cseresznyés és édes, szuperül hozza a nyalókás feelinget. Érződik rajta, hogy ebben lesz édesítés rendesen.

Input: Az első belégzéskor az édes rágógumi íze dominál, amely azonnal nosztalgikus élményt nyújt. Az íz intenzív és azonnal felismerhető. Édesség faktora már-már az egekben, de egy ilyen nyalókás cuccnak szinte kötelező édesnek lennie.

Output: A kilégzés során a cseresznye gyümölcsös jegyei erősödnek, amelyek harmonikusan keverednek a rágógumi alapízzel. Ez a kombináció friss és élénk élményt eredményez. Az utóíz édes és hosszan tartó, a rágógumi és a gyümölcs jegyei dominálnak. Az aroma hosszabb ideig megmarad a szájban, ami kellemes nyalókás utóhatást biztosít.

A gyártó remekül eltalálta az ízeket, a cseresznye, a rágógumi, a nyalókás érzés, mind-mind megtalálható a gőzben. Nem mondom, hogy egész nap szívható, az édesítés miatt, viszont egy remek termék, ami végre az, aminek feltüntetik a leírásban. Köszönet és sok pacsi a gyártónak, hogy részem lehetett a termékük tesztelésében, az alábbi linken megtalálhatjátok Bubble Jak-et a nyalókák mesterét.

https://oil4vap.com/resultado-de-busqueda?search_query=BUBBLE+JAK

14 kedvelés

18 éven aluli Jaknak nem ajánlott :grin: köszi a tesztet :+1:

(Kukorica? :roll_eyes:)

4 kedvelés

Ebben a formában, nem. Szívesen, a “Kukorica” kifejezés nem tudom mit jelent :sweat_smile:

3 kedvelés

Tudod, 2 fajta liquid van… :grin:

2 kedvelés

Akkor ez a részedről nem a jobbik fajta?

2 kedvelés

Nem tudom :grin: ha megkukoricásodik, akkor nem :grin:

3 kedvelés