Oil4Vap – Double Bubble Mint


Oil4Vap – Double Bubble Mint

Származási hely: Spanyolország

10ml Nic salt

Tesztelés céljából kaptam egy csomagot a spanyol cégtől, teli mindenféle finomsággal, hogy bemutassam a termékeiket a magyar vapereknek. Már több mint tíz éve a piacon vannak a minden kategóriát kielégítő ízeikkel, melyeket a hazánkhoz közeli shopokban, egyre több helyen már be is szerezhetünk.

Az első alany egy ízesített nikotinsó lesz, amit azonnal használhatunk pod rendszerekben. „Frissítő mentás rágógumi” amit ellentétben a mentolos rágógumival, nem csak pár percig élvezhetjük az ízét, hanem egész nap megkapjuk az intenzivitását gőz formájában. Meglepően erős és intenzív az íze, kellőképpen felfrissíti a szájpadlásunkat, miközben rágógumi háttérrel édesíti meg a mentát. Egyszerű íz, mégis nagyon szerethető, mivel olyan jól vissza adja a mentolos rágógumi ízét, mintha nem is lenne különbség az rágó és a gőz között​:blush:. Kellőképpen friss, a menta mindvégig kíséri a gőzölést, majd a rágógumi az édeskés és jellegzetes ízével fejezi be az ízek harmóniáját. A cég ezen bemutatkozó terméke (nálam legalább is), jól szerepelt. Egyszerű, viszont élethű és hatásos ízével jó élményeket produkált a gőzölésben.

A terméket az alábbi linken csekkolhatjátok, ahol érdemes szétnézni, mivel minden íz kategóriában jelen vannak.

10 kedvelés

És nem ragad a fogunkba :grin:

6 kedvelés

Így van :rofl:

4 kedvelés

Plusz tartós.
Munkában szoktam azzal humorizálni szünetem végén, kezemben a 3 ml Azhad’s -sal, hogy “ezt még elszívom, és megyek”. :grin:

8 kedvelés

Ha rágod,akkor lehet,hogy igen.

4 kedvelés