Oil4Vap – Thoth


Oil4Vap – Thoth

Shortfill 100/120ml

„Thoth piskótája”

A termék ajánlását böngészve, az Oil4Vap tervezői egy külön kis történetet találtak ki a termékhez. Nemcsak egy gőzölni valóról van szó, hanem a fantáziádra bízzák, hogy alakul a történet, amely az istenek csatájáról szól​:blush:. Ez egy jópofa kis mese, amit a honlapukon a termék leírásánál megtalálhatsz.

Az íze édes vanília, karamell árnyalatokkal, puha piskóta, pirított tojássárgája és a habcsók. Ezek az összetevők fogják meghatározni a termék ízét, ami elképzelésem szerint kapott egy jó adag édesítést is​:blush:.

A „csatát” a piskóta és a karamella keveredésével kezdi „Thoth isten”, mely eléggé erőteljes illatot áraszt, ezzel késztetve a felhasználót a gőzölésre. Az alap a piskóta lesz, mely tökéletesen hozza az igazi süti ízét. Lágy és édes, olyan érzésem van mintha a piskóta szélét sütés után levágva, puha, de mégis ropogós, enyhén megsült részét kóstolgatnám. A karamell nem túl erős, mégis meghatározó ízt ad hozzá a piskótának, ettől ízletesebb és illatosabb lesz a tészta. A gőzölés végén előbukkan egy kis habcsók is, krémesen és lágyan, ami szinte összeolvasztja az ízeket a szánkban. Az édesítés kb 10/7 az én skálámon, ami már nagyon a határt súrolgatja, de egy ilyen paraméterekkel rendelkező íznél szerintem ez kötelező. Eleinte édesnek tűnik, majd annyira összeérnek az ízek, hogy egyszerűen tökéletes lesz a hatás.

Ez a sok összetevő egybe gyúrva, valami eszméletlen desszert ízt alkot, amitől a kategória legjobbjai közé sorolnám. Nagyon tésztás, finom édes, selymesen krémes és még sorolhatnám, de ki kell próbálni és élvezni a gőzölést az Oil4Vap által kreált „isteni” finomságot.

A terméket az Oil4Vap cégtől kaptam tesztelésre, az alábbi linken csekkolható, a cég további termékeivel együtt.

13 kedvelés