Ohm változás

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h mi okozza azt, h az ecigim, ami egy Smok Mesh 2 -es rbaval használom kettő, elvileg 0.29 Ohmos clapton tekeréssel, állandóan cserélgeti , h mekkora ellenálláson porlaszt. Remélem, eddig érthető vagyok :sweat_smile:
Szóval egyszer azt írja ki, h .28 Ohm utána .12 Ohm aztán vissza és megint .14 Ohmon van. Van ötletetek esetleg?

1 kedvelés

Talán nem érintkezik rendesen a huzal.

4 kedvelés

Pedig meghúztam rendesen, de akkor megigazítom, háth

2 kedvelés

Hello
Sajnos a Smok RBA-k nagyon rossz minőségűek és akkor finoman fogalmaztam.
Nekem is volt 4-5 db még az építős korszakom kezdetén de az összes sz@r volt,vagy az ellenállás érték ugrált vagy építés után egyből rövid zárban volt,vagy fel sem ismerte .Ha teheted ruház be 1 normális építős tankra,sok bosszúságtól megkíméled magad ,ráadásul sokkal könnyebb építeni is (saját tapasztalat).

1 kedvelés

Ah ertem. Esetleg tudsz ajanlani valamit, ami kompatibilis ezzel? Elegge noob vagyok a temaban meg.

Google-n nem nem nagyon találtam róla semmit,de ha ez 1 pod akkor más a helyzet,akkor marad a bütykölés.
Vagy ha anyagilag meg tudod engedni, single vagy dual mod és arra tudsz építős tankot rakni plusz aksi meg hozzá töltő,nem olcsó az biztos de hosszú távon jobban megéri,de persze ezt neked kell átgondolni ill. eldönteni.

3 kedvelés

Üdv!
Töröld meg valamivel az 510-es csatlakozót. Az is csinálhat így ha nem érintkezik rendesen…

1 kedvelés

Ez még elegge kinai nekem :sweat_smile::sweat_smile:

Azt tuti tisztara toroltem elotte, mármint az 510es csatit. Sajna az nem lehet a ludas.

Rba nál nézd meg a csavarokat jól megvannak e húzva ,vagy nincs e kosz esetleg vattadarab vagy huzaldarab a lefogatókban nálam régen egy kis huzaldarab okozott ilyesmit :smiling_face:

1 kedvelés

Köszi! akkor szetszedem hatha az megoldja!

1 kedvelés