Nincs tűzveszély, vége a kiégetett ruháknak

Itt olvashatod Dávid sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Boeck sarcoidosis után Édesapám volt az, aki javasolta, hogy próbáljam meg az elektromos cigarettát, ha már mindenképpen muszáj valamit. Ez már a többedik alkalom volt, úgyhogy nem fűztem hozzá sok reményt, de mondom üsse papa lássuk, és igen. Amikor rátaláltam az általam kedvelt ízekre, nem is kívántam tovább az analóg cigarettát. Elkezdtem illatokat érezni. A többedik napon éreztem, ahogy levegőt veszek, fény éri az arcom, hogy ez egész más. Mintha lehullana a homály ami ködbe fojtotta eddig a levegőt. Eddig tüdőpipát is kellett használnom, most végre elhagyhattam azt is. Tudok végre futni. Vége a reggeli köhögéseknek, sőt most is hogy itt vagyok betegen, kellemesen vapelek, egy általam kedvelt ízzel, ami szépen segít is hogy kioldódjon a tüdőmből minden, és ismét kapok levegőt. nem vagyok büdös. És ami vakéknál nem egy elhanyagolható szempont, nincs tűzveszély, vége a kiégetett ruháknak. Boldogan érzem újra a világot magam körül, mert a szertartás megmaradt csak ezerszer kibővült íz repertoárral.

A történetet beküldte :

Kőrösmezey Dávid


Borítókép : Depositphotos

2 kedvelés