Nincs tovább vége a kapcsolatunknak

El kell hogy engedjem…Igensok közös élményünk volt.sok bulira kísért el ott volt velem mikor kellett.Mindig vigyázott hogy elég nikotin lepje el a szervezetemet.Velem töltötte minden idejét…Eljött ez a nap is.Mindegy hova teszem hogy helyezem elsírja magát de nagyon.Nem találtunk megfelelő megoldást he ne kelljen el válnunk.

8 kedvelés

Szia!
Mi törtènt? :thinking:

2 kedvelés

Szerintem Brünci záróizmai már nem jók…bár ez csak tipp :thinking:

3 kedvelés

Brühühünci total generálra szorul talán :thinking:

3 kedvelés

Gyerekek.bármit csinálok a sodronyok mellett iszonyatosan folyik a lötyi ha picit oldalra van fordulva.minden megoldást számba véve semmi nem vált be.zsír újakat is tettem bele pumpaként működik a sodrony.

4 kedvelés

waterfall yellowstone GIF

4 kedvelés

Valahogy így​:rofl::rofl:

4 kedvelés

Bocsánat, ezt nem hagyhattam ki :sweat_smile:

3 kedvelés

Áhh még jót nevettem is rajta​:grin:

3 kedvelés

Az összes tömítőgyűrűt is cserélted rajta?

3 kedvelés

Mindent.3 percig le van fektetve meet olyan helyen vagyok és a kazántér megtelik lötyivel.

4 kedvelés

Nemrég láttam egy posztot, de lehet, hogy régebbi. Néha 2-3 éves témák kerülnek elő nálam, elkezdem olvasni, majd kiderül, hogy 2 éves téma. :sweat_smile: Na már most, abban pont ilyen problémája volt egy kollégának, és azt javasolták neki, hogy sodrony nélkül lógassa bele a vattát. Vagy hasonló, vagy valami.

4 kedvelés

A facen pedig működött neki a vattabelógatós módszerrel sodrony nélkül úgy láttam :wink:

4 kedvelés

Itt olvastam, asszem. Bár lehet, hogy ott. Konkrétan néha arra sem emlékszem, mikor keltem reggel, olyan régen volt.:sweat_smile: Igen, működött neki a belógatás. Én egy Wotofo Profile RDTA-val jártam hasonlóképpen. Baromira megtetszett, megvettem, annak ellenére, hogy írták, könnyen megfolyik. Igazuk volt. :rofl::rofl: Soha többet sodronyos. Eltettem pihenni. Majd ha meglepem magam egy squonk moddal, akkor előszedem.

4 kedvelés

Igen itt olvastad! Én is olvastam. nem is régen, és működött neki!! Sőt még valaki írta, hogy megfúrta a sodronyok helyét úgy lógatta le a vattát!!

2 kedvelés