Nikotin szint vesztés...!...?

Lehetséges, hogy a régebbi (pl. tavaly nyári) bekevert liquidek nikotin szintje elvész esetleg elpárolog idővel?

2 kedvelés

Hacsak direkt nem párologtatod el, akkor egy lezárt flaskából nem hiszem :slight_smile:
Szerintem inkább az lehet, hogy az érés miatt kicsit más az összhatás. Vagy úgy érzed, hogy nem üt a nikotin annyira, mint az elején?

3 kedvelés

Inkább úgy, az utóbbi. H nem üt annyira…

1 kedvelés

Szervusz Róbert !

Üdv. a Vaperinán ! A felvetésed jogos ! A nikotin oxidálódik idővel és ez azt jelenti, hogy gyengül ! Valamint ennek a látható jele az, hogy elkezd sárgulni ! :wink:
Ui. fénytől és oxigéntől óvjad !
A nagy kiszerelésű nikotinokat olyan eszközökben tárolják mint a fecskendő , nem tud a levegővel érintkezni , tehát nincs holt tér.

8 kedvelés

Ha valaha érte napfény akkor nem kizárt, hogy meggyengült. De egyébként bajod nem lesz tőle.

3 kedvelés

1 kedvelés

A hátsó zárt erkélyen tartom a cuccokat. Tegyek rá esetleg egy ajtót a polcra?

2 kedvelés

Én semmiképpen nem tárolnám ott ! Nekem az alapok a bárszekrényben pihennek sötét helyen ! A bekevert anyagok az íróasztalom kis szekrényében szintén a sötétben pihennek ! A nikotint pedig a hűtőben tárolom.
Az ajtó megoldást jelent a polcra igen ! :slight_smile:

4 kedvelés

Nikotint nem tárolok külön. 10 ml-es kiszerelésben veszem őket. És be is keverem mindet. Ami jelenleg van, az mind benne van a liquidben…

2 kedvelés