Nem kokszoló, de jó ízű liquid

Sziasztok,

Olyan liquidet keresek, ami nem kokszol, és nem zabálja meg a vattámat 400-500 slukk után, viszont jó ízű. Eddig longfilleket próbáltam, de azoktól elég hamar bebarnul/feketedik a vattám és cserélni kell.
Egy hónapja kevertem be heisenberget, azzal akár 3000 slukkot is kibír a vatta. Tudnátok ajánlani olyan gyümölcsös/mentolos aromát amivel nem kell olyan gyakran cserélni a vattát és az íze is jó? Előny ha nem kell sokáig érlelni, elsősorban emiatt próbáltam a longfillt.
A pinkmant még szeretném kipróbálni, de ha van ezeken kívül még valami, akkor ne tartsátok magatokban! :smiley:

Köszi szépen előre is!

2 kedvelés

A T Juice red astair nem annyira kokszol, de általában a gyümölcsök jobban kímélik a vattát (mondjuk a pinkmant egyszer próbáltam, nálam kokszolt :rofl: )

3 kedvelés

Hát akkor lehet elengedem a pinkmant :smiley:
Különben amiket eddig próbáltam, mind gyümölcsös ízü volt. Dinner Lady core, Aisu, illetve Just Juice amit próbáltam, mind jobban kokszolt a heisenbergnél sajna.
Amit ajánlottál arra majd ránézek, hogy milyen :slight_smile:

2 kedvelés

Nem tudom aktuális-e még, de hasonló lroblémáim voltak nekem is. Most másik alaplevet használok, és azzal kb dupla annyi ideig bírja az építésem. A theliqvid cityről rendeltem 30/70es 3mg nikotinos revolute alaplevet. Sokkal jobbak ugyan azon aromák ízei vele és mint említettem fele annyira koxol a desszert likvidem. A gyümisek tenyleg makdnem 1 hétig is elvannak. Ott a coil az ami előbb elhasználódik nálam. Napi 25-40ml között pöfögök el.

3 kedvelés

Igazából egyik Vampire Vape aroma se kokszolós, legalábbis amikkel eddig találkoztam nem voltak azok, még a dohányosok se.
Emellett a chill pill se kokszol, a legtöbb gyümölcsös Journey longfill, illetve a witchcrafok se.

1 kedvelés