Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape


Egy, talán utolsó konklúzió: A töltetek, tekerések, vatta azonosak. A By-ka gőze inkább nicotine túlsúlyos. A Galaxies az aromák ízét adja erősebben. A Dvarw meg a kettő közötti harmónia ideális megtestesítője. Van hozzá összeesküvés-elméletem is: a leves különböző összetevőinek eltérő a forráspontja, illetve másképp csapódnak ki a különböző hosszúságú fém kéményeken. Amúgy bármelyik kazán beválalható egész napra. Egészen kis árnyalatnyi különbségek vannak csak. A modokat a használatból eredő kopás teszi kissé patinássá.

10 kedvelés

11 bejegyzést új témára osztott fel: Videós Vape bemutatók

27 bejegyzést új témára osztott fel: D.R.A.M. problémák, és megoldások

Ezt nagyon jól látod. :hugs: Ezért lesz egyik tankból jobb, másikból tompább egy-egy íz. Hiába ugyanúgy működnek, a kialakítás miatt eltérő ez élmény.

9 kedvelés

“A hobbit (dvarw) először azt hiszi az entről, hogy egy fa: nagy rémületére azonban Szilszakáll felébred álmából.” (Wikipedia)

18 kedvelés

Nem tudom mit fogyasztasz abból a szépségből, de abszolút biztos vagyok benne, hogy nekem is kell!!! :grinning:
Amúgy tetszetős kombináció. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Megépítettem üvegszállal, standard claptonnal a szépséget. Lehet kóstolgatni. :+1: 1.3 ohm. Hát, durván 3.5 átmérőjű, 7-8 menet.
@Vaperina_Kinga , milyen így? :wink: (Azért ez a porcelán…király).
Találtam itthon egy 10 éve bontatlan driptipet. Pont bele illik. :grin:
(Illetve akkora th-t kaptam az előtte próbált röviddel, hogy leszállt a fejem :grin:).
Tényleg jól le lehet az üvegszálat égetni​:+1:

14 kedvelés

Ez sem randa kombináció!

2 kedvelés

Tetszetős lett. :hugs: Használd egészséggel és megelégedéssel! :smiling_face_with_three_hearts: Részemről az üvegszál nem játszik. Próbáltam annak idején, de a vatta jobb ízeket hozzott már akkoriban is, és jobban is szállítja a liquidet. A Nuwa-t 0.5 ohmra tekertem, direkt a sok levegő miatt. Mert a gyári drip tippel teljesen más, igazi DL. Az üvegszálnak van TH-ja, azt tapasztaltam én is, csak nem jött be. :slightly_smiling_face: De a lényeg, hogy Neked tetszik! :heart_eyes:

3 kedvelés

A mai kombó:

16 kedvelés

Nyugi, ez se szép :wink:

3 kedvelés

Még ma pihenő nap (és rendelés​:rofl:)

9 kedvelés

Tudom.Ez van :sob:

2 kedvelés

Nagyon szép kombó.
Eddig ez tetszik a legjobban.
Egyedi. :trophy:

4 kedvelés

Nem semmi színe van​:slightly_smiling_face:

14 kedvelés

Szerintem ez mérgező :rofl:

7 kedvelés

Lehet…:joy:Főleg,hogy a sógorom csinálta,aki sajnos mikrózza,hiába mondom neki,hogy azt nem szabad.
Sőt!Legalább 18mg-os vagy 16.
De ideadta,hogy kóstoljam meg​:slightly_smiling_face:
Lehet nem véletlen​:wink::joy:

11 kedvelés

Mindenesetre a színe másra emlékeztet!? :grinning:

1 kedvelés

13 kedvelés

Nem vagyok vásárlásfüggő… :roll_eyes:
:grin:

16 kedvelés