Mai vape! 🙂

Sziasztok. Ki mivel vapel ezen a csodás napon? :blush: Én őket választottam a mai napra.

6 kedvelés

Én mostanában ezzel a Dvarw Dl-el gőzölök.
Ma váltottam másik liquidre benne, ezért kicsit átvariáltam.
2.5-es levegőző, Ni80 MTL Clapton 8 menettel.
17-20w között nagyon jó íz/gőz.
Szeretem a szűkebb Dl-t! :wind_face:

3 kedvelés

Mai. Centaurus stabwood edition 6221 darab. Taifun gtr.

3 kedvelés

Én újra elő kapartam :stuck_out_tongue: .

2 kedvelés

Sziasztok!
Ma napra egy kis gesztenye+ egy kis hűs ananász!

4 kedvelés

A jelenlegi 3 kedvenc. Brunhilde, FEV 3 és FEV 4.5, a Danikon.

5 kedvelés

Mai paros.

3 kedvelés

És megjött a Voopoo Too is. :heart_eyes: Már vagy 1.5 éve szemeztem vele, de most pofátlanul kevés pízért jutottam hozzá Cigabuy-on. :blush:

6 kedvelés

Várjuk a beszámolót róla! :blush:

1 kedvelés

Egy mecha Swedish Vaper Hive Squonk Chtulhu Mulan RDTA-val…

2 kedvelés

Dvarw MTL/Vtc mini :0,3Kahntal 1,43ohm super sorb vatta Török dohány mix
Siren V2 MTL/Joytech Eeke:0,3 Khantal 1,68ohm super sorb vatta Sárkány gyümölcsös,eper,marula,aloe mix

3 kedvelés

3 kedvelés

Fincsi is egy ilyen meleg augusztusi napon az Al Carlo! Jelen pillanatban nem tudok jobbat!

3 kedvelés

Nekem a sós karamellájuk túl édes volt, de az almás, a grapefruitos és a feketeribizlis bejött. Tervbe van véve a többi ízük. :blush:

Nekem a szőlős meg az almás! Nagyon finom a fahéjas, de azt már hanyagolom végleg! Az emberbe beletszik a parát. Végülis elvagyok fahéj nélkül!

1 kedvelés

Mesélj, erről még nem hallottam… :neutral_face:

A fahéj szervezetre gyakorolt hatásáról! Hát azt írják a fahéj+a mentol nem igazán pozitív a szervezetbe főleg nem a tüdőnek! Nagy vonalakban: pár cikket elolvasva arra a következtetésre jutottam kerülöm-e két anyagot! És igazak a feltevések avagy sem ennek tüzetesen nem jártam utána! Saját döntés! Hála égnek nem akkora lemondás mint anno az analog volt!

1 kedvelés

A mentolról már hallottam, a fahéjról most először. Mindenesetre jó tudni róla, köszi! Na erről beszéltem, mindig van mit tanulni… :slight_smile:

Hát igen énis azért csípem ezt a helyet, mert rengeteg okos, jó dolg megragad! Még a DL-s dolgokat is elolvasom pedig nagyon messzi áll tőlem! Bár nem kiabálom el, de nem áll szándékomban! Ezis bennem olyan fahéjas para! Egyszer olvastam róla és megmaradt!

1 kedvelés

Az nem is baj, mert ezt olvasva, akinek izgatja a fantáziáját a fahéj, csak utána néz! Egyébként én DL-el kezdtem, de nem fogott meg, nem adta azt az analőg élményt, mint az MTL. Néha, nagy ritkán megtöltök egy DL-t, pláne az unokám kedvéért, hogy nagy felhőket toljak neki, na meg hogy felbosszantsam az asszonyt… :joy:

2 kedvelés