Mai vape! 🙂

Sziasztok. Ki mivel vapel ezen a csodás napon? :blush: Én Ƒket választottam a mai napra.

15 kedvelés

Én mostanĂĄban ezzel a Dvarw Dl-el gƑzölök.
Ma våltottam måsik liquidre benne, ezért kicsit åtvariåltam.
2.5-es levegƑzƑ, Ni80 MTL Clapton 8 menettel.
17-20w között nagyon jĂł Ă­z/gƑz.
Szeretem a szƱkebb Dl-t! :wind_face:

4 kedvelés

Mai. Centaurus stabwood edition 6221 darab. Taifun gtr.

6 kedvelés

Én Ășjra elƑ kapartam :stuck_out_tongue: .

3 kedvelés

Sziasztok!
Ma napra egy kis gesztenye+ egy kis hƱs ananåsz!

5 kedvelés

A jelenlegi 3 kedvenc. Brunhilde, FEV 3 Ă©s FEV 4.5, a Danikon.

9 kedvelés

Mai paros.

6 kedvelés

És megjött a Voopoo Too is. :heart_eyes: MĂĄr vagy 1.5 Ă©ve szemeztem vele, de most pofĂĄtlanul kevĂ©s pĂ­zĂ©rt jutottam hozzĂĄ Cigabuy-on. :blush:

9 kedvelés

Dvarw MTL/Vtc mini :0,3Kahntal 1,43ohm super sorb vatta Török dohåny mix
Siren V2 MTL/Joytech Eeke:0,3 Khantal 1,68ohm super sorb vatta SĂĄrkĂĄny gyĂŒmölcsös,eper,marula,aloe mix

3 kedvelés

Fincsi is egy ilyen meleg augusztusi napon az Al Carlo! Jelen pillanatban nem tudok jobbat!

3 kedvelés

Nekem a szƑlƑs meg az almĂĄs! Nagyon finom a fahĂ©jas, de azt mĂĄr hanyagolom vĂ©gleg! Az emberbe beletszik a parĂĄt. VĂ©gĂŒlis elvagyok fahĂ©j nĂ©lkĂŒl!

1 kedvelés

A fahĂ©j szervezetre gyakorolt hatĂĄsĂĄrĂłl! HĂĄt azt Ă­rjĂĄk a fahĂ©j+a mentol nem igazĂĄn pozitĂ­v a szervezetbe fƑleg nem a tĂŒdƑnek! Nagy vonalakban: pĂĄr cikket elolvasva arra a következtetĂ©sre jutottam kerĂŒlöm-e kĂ©t anyagot! És igazak a feltevĂ©sek avagy sem ennek tĂŒzetesen nem jĂĄrtam utĂĄna! SajĂĄt döntĂ©s! HĂĄla Ă©gnek nem akkora lemondĂĄs mint anno az analog volt!

1 kedvelés

HĂĄt igen Ă©nis azĂ©rt csĂ­pem ezt a helyet, mert rengeteg okos, jĂł dolg megragad! MĂ©g a DL-s dolgokat is elolvasom pedig nagyon messzi ĂĄll tƑlem! BĂĄr nem kiabĂĄlom el, de nem ĂĄll szĂĄndĂ©komban! Ezis bennem olyan fahĂ©jas para! Egyszer olvastam rĂłla Ă©s megmaradt!

1 kedvelés

Énis Ă­gy vagyok! Nekem is van egy kĂ©szĂŒlĂ©kem erre a cĂ©lra azt jĂłszĂ©l! BĂĄr mĂ©g unokĂĄm nincs, hogy szĂłrakoztassam de asszonypajtĂĄst Ă©nis bosszantom vele ha az idegeimre megy!

1 kedvelés

Ma ez :stuck_out_tongue: .
Többi a dĂŒhöngƑben XD .

2 kedvelés

Új nap rĂ©gi config :stuck_out_tongue: .

3 kedvelés

Heineken Ă©s KTS Soul

2 kedvelés

Mara egy kis dvarw. Tegnap jott meg. Most ez megy a taifun gtr helyett.

3 kedvelés

Engem is lenyƱgözött, mondhatom. :blush:

2 kedvelés

Szép napot fórumozók! :blush:

3 kedvelés