Mutasd meg, mid van 4.0

Kivancsi leszek a podfejek meddig birjak. Ugyan az, mint az ursa nano pro.

3 kedvelés

A feleségem használja, hetekig bírja a fej

3 kedvelés

Akkor jo. En nem napi hasznalatra vettem. Csak, ha motoros turara megyek sajnalom elvinni magammal a danikat. Igy ez kisebb es olcsobb is, ha esne vagy kelne. Igaz meg nem ejtettem le modot. Most azert tesztelgetem kicsit. Most 0,6- os fej van benne. Eleg jo izzeket produkal. Remdeltem egy pakk 1 ohmost is.

6 kedvelés

Ma még ez pereg.

13 kedvelés

Az új szerzeményeim :heart_eyes::heart_eyes:

8 kedvelés

En eddig nem nagyon hasznaltam podokat. Ma ez volt nalam. Eddig nagyon bejon.

7 kedvelés

10 kedvelés

Milyen szépen lebeg a jeges vízen… :star_struck:

1 kedvelés

Nagy es kicsi.

10 kedvelés

Ez most a 0.6-os porival? Nekem 9 watton semmi íze nem volt, 12 watton meg meleg volt a gőz.

A Boroban Heisenberg van, már mindenben kipróbáltam kivéve MTL-ben, Nos nem lett a kedvenceim egyike, olyan soha többet érzést táplálok iránta! Akárcsak az ajándék shortfill a DarkStartól. Bár az utóbbi tényleg undorító nem csak rossz!


6 kedvelés

Első az ablakmosó, második unikornis hányás átnevezve . Olyan angoloknak való :face_vomiting:

1 kedvelés

Egyetértek!

1 kedvelés

Lsxtom Mátrix akciófilm-trilógia! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

10 kedvelés

ebben az időben jól esik néha a citromos sör​:blush::grin:

13 kedvelés

Szabika eks! De sajna 0.0-án ez csak üccsi! :grin: Dani rendesen meghajtja a Gt-t?

köszi szépen,jo meg hajtja nincs vele bajom​:grin:most tekertem meg a gt.:blush:15w el pöfékelgetek vele plussz előfűtés meg ilyenek be vannak állítva a danin.

5 kedvelés

Most velük. :slightly_smiling_face:

A Dani eléggé melegszik ebben a nagy melegben. Másnál is? :thinking: 2.5ös magon van 6 menet kanthal rajta, 12 watt, 15 wattos boost-al a DotMTL-ben. Megfigyeléseim szerint a boost miatt, de azért megkérdezem. :slightly_smiling_face:

12 kedvelés

Nem melegszik…valami árulás van ott…takarítani kell.
Ja egésznap kint vagyok a napon és dolgozom…a dani meg zsebben

4 kedvelés