Mutasd meg, mid van 4.0

Yóreggelt, Schiofukk vasútállomás, b. kánikulát. :grin: Felkészül Nemorganic Latakia és Aranypart alsó :wink::grin:továbbá Kornélia frissensült és Mustafa Ürgümbürgüm Sirosz.

13 kedvelés

Jó pihenést!

5 kedvelés

Ennek a mod-nak mi a neve, tetszik.

1 kedvelés

Szia!! BPMODS Tomahawk sbs !

5 kedvelés

az a felesleges dizájnelem sokat ronthat az sbs-ek amúgy is elcseszett/korlátozott levegőzés biztosításán. Ilyen mikor a dizájn a funkcionalitás hátrányára megy…szerintem

4 kedvelés

Köszönöm szépen :+1::+1::+1:

2 kedvelés

Mtl kazánokkal használom az sbs módot. számomra egyáltalán nem korlátozza a levegő biztosítását. Dl-brn nem tudom!! Én nagyon szeretem!!

7 kedvelés

Az új lakó @Zsolt68 jóvoltából

13 kedvelés

Már megint annyira meleg van, hogy csak ezt tudom használni :sweat_smile:

12 kedvelés

A hőtágulás miatt? :sweat_smile:

4 kedvelés

Szeretek a driptipre teljesen rácuppanni és a fém topcap/fém porlasztós tankok már a harmadik slukk után annyira felforrósodik, hogy nem élvezem a használatát. Ezzel viszont nincs gond mert teljesen műanyag és a 0.3ohmos porlasztó meglepően jó. Rendelek is belőle egy pár dobozzal mert az extrém nyári napokra tökéletes választás ez a tank​:smile:

6 kedvelés

Az én 96%VG-s liquid-em köszni jól van a 35+°C-ban is :smiley:

1 kedvelés

Majd jól beszippogatod az olvadt mikroműanyagot :sweat_smile:

4 kedvelés

image

Én leszek az Olvasztó Fiú:rofl:

4 kedvelés

A 80 pg-m jobban bírja a hőségriadót, mint én :roll_eyes::grin:

3 kedvelés

Kintfelejtettem a napon és “képcsöves” lett. Még a feldolgozás fázisában tartok a gyászomban. :face_with_spiral_eyes:

17 kedvelés

Nem teljesen esélytelen átmelegíteni a szalagkábelt, de az eredmény fordulhat rosszabbra is :pleading_face:

5 kedvelés

Ha mázlid van ali-n vagy valahol találhatsz csere kijelzőt hozzá.

6 kedvelés

…még nem merem bojgatni, a friss élményt kell még feldolgoznom, ez egy folyamat… :hourglass_flowing_sand:

7 kedvelés

Tekints rá úgy, mint designelemre :grinning:

6 kedvelés